czwartek, 24 lipca 2025 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prawdziwa opowieść i recenzja w linku poniżej o pewnej grupie wyborców - obejrzyj

https://m.youtube.com/watch?v=r-Zk5sTRSZg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawdziwa opowieść i recenzja w linku poniżej o pewnej grupie wyborców - obejrzyj

34 proc. ankietowanych deklarujących głosowanie na PiS ma wykształcenie zasadnicze zawodowe, 30 proc. średnie, 22 proc. podstawowe/gimnazjalne, a 13 proc. - wyższe. 39 proc. badanych deklarujących się jako wyborcy PiS ma 65 lat i więcej; 23 proc. to osoby z przedziału wiekowego 55-64 lata; 16 proc. - 45-54 lata; 14 proc. - 35-44 lat, 7 proc. - 25-34 lat, a 2 proc. 18-24 lata. 41 proc. badanych deklarujących głosowanie na PiS to emeryci, 10 proc. - renciści, 8 proc. - zajmujący się domem i inni, 8 proc. robotnicy wykwalifikowani, 7 proc. to rolnicy, po 6 proc. - pracownicy usług kadra kierownicza oraz specjaliści z wyższym wykształceniem; 4 proc. - średni personel, technicy; po 3 proc. - pracownicy administracyjno-biurowi, robotnicy niewykwalifikowani i osoby pracujące na własny rachunek; 2 proc. - bezrobotni. Nie było wskazań grupy \"uczniowie i studenci\". 49 proc. zdeklarowanych wyborców PiS mieszka na wsi, 21 proc. - w miastach liczących od 20 tys. do 99 999 mieszkańców, 14 proc. w miastach do 19 999 mieszkańców, 10 proc. w miastach od 100 000 do 499 999, a w miastach powyżej 500 000 mieszkańców - 5 proc.



W USA wygrał gwałciciel prostytutek, a w POlsce ich dostawca, czyli Alfons.
Nigdy więcej wojny, syfilisu i PiSu!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawdziwa opowieść i recenzja w linku poniżej o pewnej grupie wyborców - obejrzyj

Spośród ankietowanych deklarujących głosowanie na KO, po 24 proc. mieszka na wsi oraz w miastach liczących od 20 000 do 99 999 mieszkańców; 19 proc. - w miastach od 100 000 do 499 999 mieszkańców; 17 proc. w miastach do 19 999 mieszkańców, a 16 proc. - w miastach liczących powyżej 500 tys. mieszkańców.
44 proc. spośród badanych głosujących na KO ma wykształcenie wyższe, 34 proc. - średnie, 14 proc. - zasadnicze zawodowe, a 8 proc. - podstawowe/gimnazjalne. Wśród respondentów deklarujących się jako wyborcy KO, 30 proc. to emeryci, 23 proc. - kadra kierownicza, specjaliści z wyższym wykształceniem; 10 proc. - pracujący na własny rachunek; 9 proc. pracownicy administracyjno-biurowi; 7 proc. - robotnicy wykwalifikowani; po 4 proc. wskazało: średni personel, technicy oraz pracownicy usług; 3 proc. - uczniowie i studenci, 3 proc. - zajmujący się domem i inni; po 2 proc.: renciści oraz robotnicy niewykwalifikowani, po 1 proc.: bezrobotni oraz rolnicy.



W USA wygrał gwałciciel prostytutek, a w POlsce ich dostawca, czyli Alfons.
Nigdy więcej wojny, syfilisu i PiSu!



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org