wtorek, 14 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
\"ch... d... i kamieni kupa\" powrócił.

Zawsze powtarzam że,
te świnie ani honoru, ani godności za grosz nie mają.

Chociaż według niego Polska to \"chvj, dvpa i kamieni kupa\" to:
- i z tej kupy kamieni dobrze jeszcze trochę zapierd*lić.

Bo chyba nikt nie uwierzy, aby ono o takim poglądzie,
chciało zrobić cokolwiek dla Polski i Polaków?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"ch... d... i kamieni kupa\\\" powrócił.

towarzyszko bambusa vel ziuto krasnaja bladzio marzy ci się ten xuj w dvpę. Nie wystarczy ci, że towarzysze z PZPR-pis cię dymają?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"ch... d... i kamieni kupa\\\" powrócił.

ziuta krasnaja blać

Marzy mi się dół z wapnem dla ciebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"ch... d... i kamieni kupa\\\" powrócił.

Autor: Bamburas (---.dynamic.inetia.pl)Data: 22-12-23 12:49

ziuta krasnaja blać

Marzy mi się dół z wapnem dla ciebie.
____________________
towarzyszko bambusa vel ziuto krasnaja blać, widzisz czerwona ***** jak cię PiSdzica wzięła! Marzysz dla siebie dół z wapnem. Ja już dawno pisałem, że was czerwone, komunistyczne PiSdowskie do takiego dołu. Warstwa czopów, warstwa wapna, warstwa piachu itd. tak do wyczerpania zasobów.
Ale ten xuj w dvpę tkwi w twym komunistycznym PiSdowskim łbie. Ile razy już o tym pisałaś towarzyszko bambusa vel ziuta krasnaja blać.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"ch... d... i kamieni kupa\\\" powrócił.

...ale Poszedł w PiSdu dawca miski ryżu i dawca kredytów na słupy...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\\\\\"ch... d... i kamieni kupa\\\\\\\" powrócił.

W czasie kiedy opluwaliście się nawzajem, w Brukseli został podpisany, z udziałem naszych prodemokratycznych europosłów, pakt migracyjny. Przyjmujemy od stycznia imigrantów. W TVN i w TVN BIS (dawna TVP) o tym ani słowa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"ch... d... i kamieni kupa\\\" powrócił.

PiSlamska szczekaczka w publicznej TV przestała nadawać, ale PiSlamska hołota wciąż POwtarza totalne bzdury ignorując fakty.
PO pierwsze primo POlska wraz z Węgrami byli przeciwni paktowi, ale zostali przegłosowani.
PO drugie primo przyjęty pakt jest bardzo restrykcyjny wobec imigrantów, obarczony mnóstwem kontroli i mechanizmów ochronnych przed przedostaniem się osób niePOżądanych i niebezpiecznych. Mechanizm solidarnościowy zaś nie oznacza przymusu przyjmowania tylko POmocy tym krajom, które sPOtkają się z problemami. Dla kumatych można zaPOznać się z tym np. tu:https://forsal.pl/swiat/unia-europejska/artykuly/9386526,co-oznacza-nowy-pakt-migracyjny-ue-przyjela-ostry-kurs.html

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"ch... d... i kamieni kupa\\\" powrócił.



11:18 zdechło tvpis kolejna symboliczna godzina ;)

PiSdzie syny teraz macie swoją Republika tv to taki kanał prywatny jak TVN 24 tylko dla niedoj.banych na rozumie. A TVP jest wszystkich tzn. Będzie.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"ch... d... i kamieni kupa\\\" powrócił.

\"W czasie kiedy opluwaliście się nawzajem, w Brukseli został podpisany, z udziałem naszych prodemokratycznych europosłów, pakt migracyjny. Przyjmujemy od stycznia imigrantów. W TVN i w TVN BIS (dawna TVP) o tym ani słowa.\"

Przecież ryży miał vetować?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"ch... d... i kamieni kupa\\\" powrócił.

ślepe chviszcze wciąż wykazuje się dyletanctwem w sprawach, w których stale mędrkuje jak głupiec. Oto bowiem weto dotyczy Rady Europejskiej. Zaś kompromis w sprawie paktu migracyjnego uzyskały Parlament Europejski i Rada UE. Sprzeciw Polski i Węgier został przegłosowany.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org