piątek, 21 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Poseł Kołakowski \"jedynie wykonywał rozkazy\"

\"W moim przypadku nie ma drugiego dna. Nie znam sprawy Piotra Wawrzyka. Ja jedynie przekazywałem wnioski i postulaty branży rolniczej - twierdzi w rozmowie z WP wiceminister rolnictwa Lech Kołakowski. Radio ZET podało, że Kołakowski miał zabiegać w resorcie spraw zagranicznych o sprowadzenie do Polski nawet miliona obcokrajowców\"

Przypomnę: kto wojował z ośrodkiem dla uchodźców w Łomży? W 2009 przeszkadzało Posłowi 300 gruzinów i Czeczenów, którzy uciekali przed wojną. Ściąganie hurtowych ilości zarobkowych imigrantów z Azji i Afryki było \"postulatem branży rolniczej\"? A to ciekawe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Kołakowski \\\"jedynie wykonywał rozkazy\\\"

Słabą masz pamięć synku, nie dziwię się, bo jesteś lemingiem ....


Tych 300 czeczenów to był wrzód na dnpie i przeszkadzali mieszkańcom a nie posłowi ....


Poseł zajął się tą sprawą na wniosek mieszkańców, ale co ty możesz na ten temat wiedzieć? W 2009 to ty jeszcze ojcu z jajka na jajko przeskakiwałeś .....




Tak, że tegies ........


----------------------

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Kołakowski \\\"jedynie wykonywał rozkazy\\\"

Mieszkałem vis a vis ośrodka na Łomżycy. Mi nie przeszkadzali, a większym zagrożeniem było lokalne dresiwo koczujące na mostku.
Hejt i problem był pompowany sztucznie, także za pośrednictwem tego forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Kołakowski \\\"jedynie wykonywał rozkazy\\\"

Jasne, a ja mieszkałem w tym samym bloku i MNIE przeszkadzało ... poniał wańka?


A teraz paszoł won!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Kołakowski \\\"jedynie wykonywał rozkazy\\\"

Branża rolna POtrzebuje aż miliona ludzi do roboty..?, kto temu uwierzy..? To był handel żywym towarem, tylko nie zwierzętami z branży rolnej, ale ludźmi...

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Kołakowski \\\"jedynie wykonywał rozkazy\\\"

Paszoł won srulu ......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Kołakowski \\\"jedynie wykonywał rozkazy\\\"

Towarzyszko lobo, ty mieszkałaś? W odbycie Piotrowicza.

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org