czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiSlamiszcze sięgają PO stalinowskie metody

Rządzący chcą wciągnąć NIK w grę polityczną, bo obawiają się raportów, które NIK realizuje zgodnie z planem. Najlepszym przykładem na to, żeby ograniczyć działania NIK, są informacje, które otrzymałem w sposób wiarygodny, że w najbliższym czasie przed albo po marszu organizowanym przez PO jest przygotowany plan aresztowania mojego syna, synowej, jak również niektórych pracowników NIK. Żeby mnie zastraszyć i żeby raporty się nie ukazały — powiedział Marian Banaś

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiszcze sięgają PO stalinowskie metody

mały puto

Kiedy kandydowałeś na tajnego kundla esbeków,
były wówczas jakieś inne metody,
oprócz stalinowskich?
Chyba wtedy podobały ci si.e, skoro zdecydowałeś się skvrvić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiszcze sięgają PO stalinowskie metody

Jakby były jakieś wątpliwości.
Tak to kali ciemna PiSda, arcykurwa, ten ślepychuj, niemyty, śmierdzący wieprz …








urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiszcze sięgają PO stalinowskie metody

towarzyszko bambusa vel aparata vel ziuto krasnaja bladzio, a jak tam lizanie hemoroidów Stanisławowi Piotrowiczowi za jedyne PiSda. Tylko odpowiedz mi, a nie zaraz sobie zadajesz pytania i jeszcze sama siebie obrażasz.
Co do metod stalinowskich. A kto posługuje się komunistyczno - stalinowską retoryką? Posłuchaj przemówień I sekretarza KC PZPR-pis i innych członków tej komunistycznej partii.

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiszcze sięgają PO stalinowskie metody

ziuta krasnaja blać i,
czarcia kvrvo na kaczych łapach

Od kiedy przekvrviliście się ze stalinowców,
na eurokołchoźników?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org