niedziela, 02 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Chwała bohaterom stanu wojennego





***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chwała bohaterom stanu wojennego

Tęsknisz mocno? Tak co roku wspominasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chwała bohaterom stanu wojennego

na dodatek z takim dorobkiem został przez PIS wybrany a przez Dudę w nocy mianowany na sedziego TK . Hańba hańba Hańba.

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chwała bohaterom stanu wojennego

Autor: nie`dotyczy (---.204.37.145.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)Data: 13-12-22 16:32

Tęsknisz mocno? Tak co roku wspominasz.
________________________
żebyś czerwona szmato nie zapomniała kim są twoi idole i skąd pochodzisz. A zwłaszcza komu obciągasz hemoroidy za PiSda.
A tęsknię? Mam zaszczyt spełnić marzenie, że moje dzieci nie żyły w czasach twoich idoli. I nie muszę soktać hemoroidów tak jak ty PIotrowiczowi za jedyne PiSda.
Kochasz go? To dzięki tej szmacie mamy to co mamy, a ty jemu hemoroidy obciągasz, za PiSda


***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chwała bohaterom stanu wojennego

Ja to mongole nawet bym nie mógł się zapisać do PZPR bo za późno się urodziłem :)
Sam jesteś czerwona szmata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chwała bohaterom stanu wojennego

ziuta krasnaja blać

\"To dzięki tej szmacie mamy to co mamy\"

I Tobie też obcięli esbecką, czy zomowską emeryturkę?

Czy piszesz za wujka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chwała bohaterom stanu wojennego

13 grudnia 2022 najgorzej miał Jarosłąw Kaczyński w 1981 roku łeb trzymał pod kiecą gdy ZOMO wchodziło do sąsiada on smacznie spał przy łonie macicznym mamusi, dziś śpi sam tylko 200 policjantów mu nuci kołysanki pod oknem. Jepac PiS i śpi qutas do 13-tej.

SKAZANI NA SHAWSHANK, reż. Sprawiedliwość i faktyczne prawo



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org