środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
domaga się zakazu spowiedzi dzieci

A dużo kasy Ci zostało? to może i ja się z wami spotkam i założymy firmę co to będzie kasę odzyskiwać.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: domaga się zakazu spowiedzi dzieci

No właśnie po ile wózki mieli??? po 2 czy 5 zeta? kiedyś w białym po 2 kupiłam kilka.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: domaga się zakazu spowiedzi dzieci

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: domaga się zakazu spowiedzi dzieci

Ewa Grzegorczuk cosmeo ona jest właścicielką robi bardzo ładny trwały makijaż.Polecam

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: domaga się zakazu spowiedzi dzieci

swd56, bolszewicy też trochę rzeczy zostawili:D, trafiła sie rozklekotana harmonia, kumpel pieczęcie do gazetek propagandowych ze stalinem leninem i mao:D poza tym, w niektórych miejscach przez kilogramy łusek od pepeszy i zardzewiałych łusek mosinowych, człowiek traci cierpliwość i chęć szukania starszych lepszych fantów, hehe na 100 strzałów może coś się trafi poniżej 44 roku:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: domaga się zakazu spowiedzi dzieci

Jak coś złego to wiadomo, że z Łomży...

Cytat:

Alicja J., podając się za dziennikarkę TVN, wynajęła ekipę lokalnej telewizji i nagrała wywiad z prezydentem Zamościa. Potem wyjechała z miasta, nie płacąc ponad 3 tys. zł za hotel.


Alicja J. w Zamościu przebywała od 16 do 24 lutego br. Przedstawiała się jako dziennikarka TVN, która przygotowuje do programu "Uwaga!" materiał na temat rodzicielstwa zastępczego. W Zamościu wynajęła ekipę lokalnej telewizji kablowej i przy jej pomocy przeprowadziła wywiady z prezydentem Zamościa i urzędnikami. Potem zniknęła, pozostawiając w hotelu Senator niezapłacony rachunek na ponad 3,4 tys. zł. To właśnie personel hotelu powiadomił policję o oszustwie.

Karol Garbula, sekretarz miasta Zamościa, wyjaśnia, że urzędnicy nie nabrali żadnych podejrzeń, bo Alicję J. uwiarygodnili towarzyszący jej dziennikarze zamojskiej telewizji kablowej. Ponadto zadawała merytoryczne pytania. - W kontaktach z przedstawicielami mediów, których nie znamy, będziemy jednak bardziej ostrożni – zapowiada Karol Garbula.

Zamojska Telewizja Kablowa na razie nie wie, czy złoży zawiadomienie do prokuratury - koszty współpracy z dziennikarką oszacowała na ok. 7 tys. zł. Wyemitowała jednak nagrany materiał w swoim programie. Nad skierowaniem zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa zastanawia się natomiast stacja TVN. "Tygodnik Zamojski", który opisał sprawę, ustalił, że 59-letnia Alicja J. pracowała i współpracowała m.in. z Katolickim Radiem Podlasie, "Echem Katolickim", Radiem Nadzieja i tygodnikiem "Narew Extra" w Łomży (była tam nawet redaktor naczelną).

Link do artykułu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: domaga się zakazu spowiedzi dzieci

Czy o tej porze są już może wolne wózki?

Chciałbym wybrać sie na zakupy :):):)





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: domaga się zakazu spowiedzi dzieci

15 minut temu widziałem 2 wolne ale śpiesz się, w sumie aż takie duże zakuopy chcesz zrobić? wózek i koszyk w sklepie to wymysł PRL a potem Marketingu ;p

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: domaga się zakazu spowiedzi dzieci

ptysiu to ptysiu;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: domaga się zakazu spowiedzi dzieci

Wszystko jest 50% taniej przecież, to niema co oszczędzać na takiej wielkiej promocji :):)

Figa
Może zaspana byłas i nie widziałas ? :):):)

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: domaga się zakazu spowiedzi dzieci

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: domaga się zakazu spowiedzi dzieci

ale ta herbatka to w dniu otwarcia miała byc -70%

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: domaga się zakazu spowiedzi dzieci

kolego jesli u melmana nie byles to zobaczysz co to melman

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: domaga się zakazu spowiedzi dzieci

ja dodalem to na prosbe kolegi wiec nie zobacze



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: domaga się zakazu spowiedzi dzieci

Ta Veneda to porazka na calego,jeszcze pare dni a bedzie jak w Stokrotce,zywej duszy nie bedzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: domaga się zakazu spowiedzi dzieci

Byłem, widziałem, wkurzyłem się...bo 80% sklepów to typowe, łomżyńskie "szmacianki".... Pozostałych parę innych sklepów to: mało odmian, ale dużo tych samych egzemplarzy- czyli pełne półki i żaden wybór. To robi wrażenie dobrego zaopatrzenia, ale to złudzenie bo nawet w sklepie sportowym 3/4 stanowią .... jak zwykle szmaty, za to rowerów jest aż ... 4 typy, ale po kilkanaście tych samych stoi w rzędach więc jest "pełno"! Standard trzymają tylko TESCO, Vojas i kilka innych bo nawet Euro AGD zaopatrzyli chyba w takie ochłapy, które zalegały półki w Białymstoku i wepchnęli to do "powiatówki". I taka to powiatowa galeryjka szmacianego, ale drogiego handelku. Nie zajrzę tam długo bo i nie ma po co.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org