sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Słuchajta Paplaka to będzieta zimą w trampkach chodzić

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słuchajta Paplaka to będzieta zimą w trampkach chodzić

kawal chooja
jak jesteś taki jak Twoj nick to idź i zrob tam porządek, a potem daj znaka to na longera pojde jak się wyciszy:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słuchajta Paplaka to będzieta zimą w trampkach chodzić

no i mamy naszą Chytrą Babę
Pani pierwsza przy drzwiach, jest chyba na wszystkich fotkach z wejścia do Venedy i na filmie "Szturm na Venedę"


http://4lomza.pl/fotogaleria.php?id=111920 - szczęśliwa bo pierwsza!

http://4lomza.pl/fotogaleria.php?id=111921

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słuchajta Paplaka to będzieta zimą w trampkach chodzić

w blaszaku na legionów-piłsudskiego jest dorabianie kluczy i tam znajdziesz baterie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słuchajta Paplaka to będzieta zimą w trampkach chodzić

dziś się tak wszyscy obkupili to jutro w szkołach będzie lans na całego..młodzież będzie błyszczeć nowymi bluzami/spodniami/butami i czym tam się jeszcze da..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słuchajta Paplaka to będzieta zimą w trampkach chodzić

co tu się dzieje boże. jechałem koło venedy i widły mi ktoś w lusterko wbił. czy ci ludzie z janowa nie mają co robić??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słuchajta Paplaka to będzieta zimą w trampkach chodzić

I ja tam byłem pożyczałem marudzie. swojej laski żeby z sił nie opadł :):)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słuchajta Paplaka to będzieta zimą w trampkach chodzić

Towarzysze obywatele, forumowa męska brać..apeluję i przypominam, iż jutro 8 marca.. szczególny dzień ku pamięci kobiet, który współcześni szarmanccy i pamiętający panowie zwykli świętować poprzez podarowanie swej lubej paczki czekoladek z supermarketowej promocji.. Wasze kobiety z pewnością będą niesamowicie zaskoczone i zdziwione jak jutro wyskoczycie z czerwonymi różami, tudzież z tulipanami i równie zaskakującymi czekoladkami z sercem za 5.99, 11.99 tudzież za 17.99 w zależności od siły uczucia i ilości gotówki ..naprawdę nie ma to jak porządnie zaskoczyć płeć piękną i okazać niezbity dowód ogromnej miłości i przywiązania.. :)
Więc z tego miejsca pytam..czy ty kupiłeś już czekoladki dla swej ukochanej kobity?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słuchajta Paplaka to będzieta zimą w trampkach chodzić

BUHHEHEHE debilu , gdzie chciał byś mieć te schody na dach. Galeria ma tylko jeden poziom czubku buhehehehhe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słuchajta Paplaka to będzieta zimą w trampkach chodzić

Autor: maruda (---.113.introlan.pl)
Data: 07-03-13 20:14

/.../ Niema kina /.../ Wstyd i chańba /.../
Jakie mniasto taka i Galeryjka .

jaka ortografia - takie miasto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_______________________________________

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słuchajta Paplaka to będzieta zimą w trampkach chodzić

co jak co ale kino powinno byc !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słuchajta Paplaka to będzieta zimą w trampkach chodzić

wiecie jak na tesco to maja wyższe ceny niż w kauflandzie czy lidlu to na początku wielki szał za tydzień niebędziw ludzi
szybko tam niezawitam

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słuchajta Paplaka to będzieta zimą w trampkach chodzić

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słuchajta Paplaka to będzieta zimą w trampkach chodzić

Łukasz1987 wysłałem teraz jeszcze raz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słuchajta Paplaka to będzieta zimą w trampkach chodzić

Nie no normalnie krew mnie zalewa... nic mnie bardziej nie wkurza jak to ze ktos nie ma pojecia a robi z siebie wielkiego znawce.

Kolezko poczta zanim cos napiszesz to sprawdz sobie wszystko a potem pisz. Otoz centrum handlowe targowek miesci sie na glebockiej a ja pisalem o parku handlowym targowek ktory rowniez miesci sie na targowku ale w okolicach populranego i rzucajacego sie na pierwszy rzut oka M1. Samo M1 jest w markach ale juz sklepy takie jak ikea praktiker jula czy leroy merlin to wawa targowek wiec spokojnie na drugi raz najpierw sprawdz potem szczekaj.

Mechicano baranie jeden gowno wiesz i burak jestes. Zadne M1 tylko park handlowy targowek ktory wlasnie mialem na mysli. Na drugi raz wiecej szacunku zalecam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słuchajta Paplaka to będzieta zimą w trampkach chodzić

dość się dorobił... wszędzie kasa kasa kasa, a Łomża umiera !!! już w Zambrowie coś się dzieje, imprezy, pikniki, WośP , jakiś sylwester itp a u nas ??? zamiast muszlę wyremontować to kamieniami brzegi układają... ciekaw jestem jaki procent ludzi z Łomży będzie tam chodził... kasa w mół



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słuchajta Paplaka to będzieta zimą w trampkach chodzić

Albo to ja jestem nienormalna, albo nie umiałam znaleźć, co tam było tańszego, bo nie wiem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słuchajta Paplaka to będzieta zimą w trampkach chodzić

Tesco to najgorszy sklep w Polsce,samo dziadostwo i drogo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org