środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiSlamiści jadą PO Stuhrze promując prawdziwe szkaradności

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści jadą PO Stuhrze promując prawdziwe szkaradności

Piesek podczas dzisiejszego spaceru chyba zadecydował się trochę oderwać od mieszkania i jak cały czas chodził przy nodze tak teraz poleciał w tzw. długą. Jeśli jutro dalej będzie przebywał na moim osiedlu to od razu to zgłoszę do Urzędu Miasta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści jadą PO Stuhrze promując prawdziwe szkaradności

Mrówka na poznańskiej 103

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści jadą PO Stuhrze promując prawdziwe szkaradności

Zdarcie starej farby w zalezności jeśli to naprzykład blok i w miarę odchodzi sama farba z dużej płyty betonowej to 8zł m2.
Jeśli to budynek dom i razem z farbą odejdzie nam tynk 15zł m2. + naprawa ścian w zależności co bedzie.
Wklejenie siatki na pękniecia na tynkach????
Wklejenie siatki na płyt gk+szpachlowanie 2x+szlifowanie i zagruntowanie 15zł m2
Położenie płyt gk na gotowe stelaże w zależności jak te stelaze są zrobione jeśli dobrze to 7zł m2
Oraz ułozenie wełny 6zł m2 za kazdą warstwe.
Wycena orientacyjna na pomieszczenia bez wykończeń ozdobnych dla pomieszczeń o minimum 10m2 i do 2,6 wysokości
Kwestia jeszcze szpachlowania scian czy ma to być szpachlowanie czy prostowanie to są dwa rózne etapy prac.
Zapraszam do skorzystania z moich usług podjadę wycenię doradzę. Ewentualnie jeśli Pan sam wykona moge wypożyczyć profesjonalną szlifierkę do przycierania bezpyłowego+przemysłowy odkurzacz do poodkurzania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści jadą PO Stuhrze promując prawdziwe szkaradności

odezwał się sprawca wypadku, sumienie go ruszyło, spać nie może i żyć się nie da ... czekasz na odpowiedź w typie - wszyscy cali i zdrowi ... ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści jadą PO Stuhrze promując prawdziwe szkaradności

"Najlepszą dietą jest zdrowy rozsądek i ruch"
Ni cycaty ni pisaty?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści jadą PO Stuhrze promując prawdziwe szkaradności

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści jadą PO Stuhrze promując prawdziwe szkaradności

Do wyceny potrzeba jaki to rodzaj budynku i po czym bedzie szpachlowane wysokość pomieszczeń.Jesli to budynek starszy co sypią sie tynki i trzeba naprawiać i prostować sciany cena do uzgodnienia. Jeśli to budynek nowy i na scianach tynk gipsowy to za 25zł m2 netto mogę wykończyć na gotowo. strona- sufitypoddasza.pl Na prace umowa i FV.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści jadą PO Stuhrze promując prawdziwe szkaradności

Ile płacisz na godzię???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści jadą PO Stuhrze promując prawdziwe szkaradności

Reasumując, jak powiedziałem wyżej, weźmiesz jednego za 15 złotych i ci spartaczy robotę to masz w plecy, weźmiesz drugiego tak jak ktoś się wyżej wypowiedział w kryzysie weźmie 10 złotych to już masz 25 złotych za metr + 2 razy zapłacony materiał i dalej będziesz szukać wykonawcy, to nie jest temat łatwy. Po pierwsze, musisz wziąć kogoś uczciwego, po drugie musisz objaśnić jakie masz wymagania i na ile cię stać i dopiero jest cena do negocjacji po oględzinach, w przeciwnym razie to wywalona kasa, niezadowolenie z wykonanej pracy no i nie daj boże pozew do sądu, bo to składają ci, którzy mają zdrowie, czas i pieniądze.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści jadą PO Stuhrze promując prawdziwe szkaradności

na rozpoczęciu na moim profilu miałem tylko egzamin z angielskiego i przydział do grup był (w sensie zaawansowana i podstawowa)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści jadą PO Stuhrze promując prawdziwe szkaradności

znajdę w łomży dobry zakład?????mam problem z moim bmw!!!palą mi sie kontrolki poduszki i nie zapiętych pasów

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści jadą PO Stuhrze promując prawdziwe szkaradności

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści jadą PO Stuhrze promując prawdziwe szkaradności

jesli to dotyczy BMW,to koniecznie musisz wymienić wkład,ten między kierownicą, a fotelem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści jadą PO Stuhrze promując prawdziwe szkaradności

fordeo
bład pokzuje ze jest to fotel pasazera!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści jadą PO Stuhrze promując prawdziwe szkaradności

a jaka cena takiej łódki może być

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści jadą PO Stuhrze promując prawdziwe szkaradności

Wydaje mi się, że 5 lat temu, śpiewało ją dwoje dzieci w tym jedno to z mojej rodziny. Jeżeli oczywiście o tę piosenkę chodzi.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści jadą PO Stuhrze promując prawdziwe szkaradności

a po co jedziesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści jadą PO Stuhrze promując prawdziwe szkaradności

Podbijając temat pomyślałem że grono zaczyna być takie że tylko na browara się ugadać jeszcze przed sezonem... :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści jadą PO Stuhrze promując prawdziwe szkaradności

Chce zmienić grupę inwalidzka z 1 na drugą 2 mam emeryturę z Krusu i nie wiem jak sie do tego zabrac? Kto mi może w tym pomóc ? Jaka instytucja zajmuje sie tymi sprawami?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści jadą PO Stuhrze promując prawdziwe szkaradności

Poprawka z 2 na1

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org