niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Film przedstawia prawdziwą wypowiedź, ...mówią o FAKTACH :-)

Też mam deprechę

Omawia witaj perło. Jak żyjesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film przedstawia prawdziwą wypowiedź, ...mówią o FAKTACH :-)

Zmień znajomych , bo sie tylko do rozpakowania towaru nadają :)))) - żart :)))

Nie jest wiadomo w jakim chcarakterze go zatrudniali i na jaki okres. Wina nie zawsze lerzy po stronie pracodawcy.

Tenis
z racją jest jak z doopą , kazdy ma swoją .
Kogo nie posłuchasz , to ma rację.
A ja daleki jestem od wściekania się na ludzi.
Tylko nie rozumiem tego ciągłego przypisywania Tuskowi wszelkich wad i wszystkich opatologii społecznych.
Tenis zrozum ,że patologie społeczne stworzyła cała klasa polityczna, urzednicy i cała część tzw nadbudowy społecznej.
To w tym miejscu jest kryzys - patologia , a cieżary tego musza ponosić zwykli obywatele.
Uważąsz , że zamiana Tuska na Kaczora cos zmieni ??
Jak tak to jesteś w ogromnym błedzie.
Dla ciebie i dla mnie i wielu nic.
Tylko moze dla aktywistów forumowych typu pabloz4 może jakas posadka wpadnie.
Takie polityczne rozdawnictwo posad powoduje te patologie.
Bo te posady trzeba utrzymać na odpowiednim poziomie. A kto za to ma zapłacić ???
Datego obciażenie podatkami jest takie , że w Tesco płacą po 850 zł i kommbinuja z umowami.
Ten polityczny cyrk jest bardzo kosztowny. Dochodzimy do tego, ze bedziemy mieli samorządy , urzedy marszałkowskie, polityków , komisje
rózne instytucje i inne pierdoły, a nie bedzie komu na nie pracować , bo nic nie bedzie się opłacało. To w zasadzie juz jest. I tu w tym miejscu jest kryzys.

Medialnie politycy twierdzą , że jest ok, a nic nie jest ok. Za pomocą róznych badań robia wode z mózgu, aby pozyć , aby uzyć , aby się nachapać.

Czy widziałes aby ktos tak do zagadnieniea podchodził ???
Nie,jest gites , cały system jest ok tylko koorwa Tusk jest niedobry czyli jak Tuska zamienimy na nas , to bedzie kraj miodem i mlekiem płynący :)))))
Komedia , że się na to ludzie nabierają .



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org