poniedziałek, 03 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Przywdział tiarę i ogonem na mszę dzwoni.

Wielu z nich to byli zwykli bandyci (szczególnie z NSZ)...nie zapominajmy o tym!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przywdział tiarę i ogonem na mszę dzwoni.

Pepesza czytam twoje posty i wydaje mi się że słowa "kopacz" użyłaś nie bez kozery:) A tak przy okazji gdzie wstęgi za Warszawę po 600zł sprzedajesz. A św. Jerzy kilka razy wyskoczył w okolicy. PZDR!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przywdział tiarę i ogonem na mszę dzwoni.

sie nie będę sprzeczała o czytanie ze zrozumieniem, ale ja napisałam, że nie sprzedaję, a jeżeli już to przeczytaj dobrze!

za 300zł sprzedać można, jeżeli w dobrym stanie jest!

a "kopacz" dla mnie, to ten, który z tyłu idzie i saperkę niesie.

a tych K.Ś.J. to Ci gratuluję! i tak trzymaj!

swojego jeszcze w tym sezonie trafię!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przywdział tiarę i ogonem na mszę dzwoni.

rembak!
zlituj się

post był napisany do Sturm-a, tak ogólnie, że "wezmiemy" za wstęgę znalezioną jakiegoś tam dnia!
Ty, Sturm.., ja, ktokolwiek znajdzie, a sprzedać ją chciał będzie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przywdział tiarę i ogonem na mszę dzwoni.

Nie ja trafiłem ale widziałem "za wojnę japońską". U nas najczęściej "za Warszawę" wychodzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przywdział tiarę i ogonem na mszę dzwoni.

Pepe-szaa ja z Zawad nie jestem, mieszkam 18km od Łomży. Sturmgewehr At pro nie wart tej ceny. Poszukaj cos ze stajni minelaba sovereign gt lub white's mxt pto ogolnie wykrywki dosc trudne, ale jak opanujesz jedna czy druga zapewniam ze bedziesz zadowolony z osiągów. At pro to kupa......Gdzie wy ludziska te wstegi wyciagacie ja od 2 lat w okolicy zadnej nie trafilem :(

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przywdział tiarę i ogonem na mszę dzwoni.

klid a z kąd ty te ceny wyrwałeś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przywdział tiarę i ogonem na mszę dzwoni.

Witam,
szukam magików od spawania żeliwa. Potrzebuje zespawać płytę (grill) od kuchenki gazowej. Proszę o informację.

Pozdrawiam

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przywdział tiarę i ogonem na mszę dzwoni.

Odnośnie wpisu wyżej, Wszędzie zdarzają się ludzie niegodni, pijacy, złodzieje, kapusie, mordercy niewinnych, czy to w Rządzie, Policji, Kościele, Szkole, Zakładzie Pracy, więc nie znaczy że wszyscy są tacy sami. Ciekawi mnie jak wyglądają NIEZWYKLI BANDYCI ???, pewnie w mundurach Korpusu Bezpieczeństwa Publicznego, Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego, Ludowego Komisariatu Spraw Wewnętrznych CCCP (ros. НКВД – Народный комиссариат внутренних дел – [Narodnyj komissariat wnutriennich dieł]), lub ukrytych Szpicli w cywilnych mundurach. Bardzo mnie martwi, że ludzie w takim dniu, dalej opluwają żołnierzy niezłomnych. Najbardziej Boli, że po tylu latach dopiero teraz (niby wolna Polska po 23 latach od tej niby Transformacji), odbywają się zorganizowane na większą skale uroczystości. Dopiero teraz dorosło pokolenie, Nowe Pokolenie dla którego ludzie wałczący z czerwoną zarazą, to prawdziwi niezłomni Bohaterowie najnowszej historii Polski. Obecna propaganda tego nie zatrzyma, Honor i Chwała dla Żołnierzy Wyklętych wylewa się nie z salonów mocodawców, lecz ze Stadionów (oczywiście nie tych Lemingowych w czapkach z rogami), z płyt zespołów HH, rockowych, a to Oni maja wpływ na Młode Pokolenie, a nie pan jaśnie wielmożny Premier, czy najjaśniej oświecony jego eminencja Prezydent z telewizornią i szmatławcami drukowanymi. Cieszy mnie, że w końcu Partyzanci Polscy wyszli z lasu, już nie muszą sie ukrywać, Nowe Pokolenie rośnie i nasiąka ich bohaterstwem, i żaden z Was OPLUWACZY tego nie zmieni. teraz to wy idziecie do lasu w ukrycie (dla Was las i ukrycie to anonimowość za drugiej strony komputera), a My jesteśmy już widoczni na ulicach i oddajemy Hołd dawnym Niezłomnym.

MYŚMY REBELIANCI POLSCY PARTYZANCI

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org