poniedziałek, 13 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Re: Najbardziej niewygodne pytanie świata...

Witam.. A ja jestem troche jakby z konkurencji dla tego zespółu.
"IMPERIAL"
to naprawdę dobry zespół.. widziałem no i słyszałem oczywiście...
'Kochani jeszcze sie taki nie urodził co by wszystkim dogodził" ... zalezy co kto che mieć czy zespoły grajace na żywo [5 osób ,perkusja itd] za kwote rzedu 5500 i więcej ,grajace swoja droga bardzo dobrze ale kosztem [jesli tak moge powiedziec ] gości i kieszeni tzn.
-muzyka raczej mniej taneczna[wiecie o co mi chodzi]
-częste przerwy-dlaczego? nie znam perkusisty który bedzie grał non stop 1,5-2 godz i tak przez całą noc.
- cena - powiecie pewnie ze warto dopłacić -zgadzam sie jeśli ktoś chce wyrzucić 2000 więcej ok. no a w ciężkich czasach każdy grosz sie liczy prawda?

Kochani w czym są gorsze zespoły 3,4 osobowe??? zespoły bez perkusji, grające w wiekszości muzykę polską. nie kalecząc szczegółnie jezyka angielskiego. Uważam ,że w niczym a bardzo często są o wiele lepsze .

Druga grupa to zespoły, które powstaja z nikąd lub zespoły "gwiazdy"[ swoja drogą takie tez muszą być zeby ludzie mieli wybór a jeśli już wybiorą to opinia bedzie odpowiednia]. Można wszystko nagrać , robić "rybkę" , najeść sie wypić , pobawić a przy okazji parę złotych jest . Są też wśród nich zespoły " bardzo ekonomiczne" tzn ... alkoholu na weselu nie dostają, nawet w umowch piszą że nie piją a.... przyjeżdżają z własnym ...Hmm i co wtedy.

Ale się rozpisałem ... Decyzja należ do Was ... Wesele ma sie raz w życiu i fajnie żeby było co wspominać ..

Pozwolicie że wspomne jeszce o jednym zepsole. "Damis" - są bardzo w porządku. Podobnie jak "Imperial" robią to co lubią . Bawią sie muzyką , są bardzo elastyczni a przede wszystkim są ludźmi rozumiejącymi że trzeba pograc dłużej , że trzeba wyjść do gości itd itp no i potrafią zrobić z wesela naprawde wsaniałą imprezę .

Wybaczcie , nie jestem oratorem ;-) za wszystkie błędy stylistyczne i ortograficzne przepraszamm ... a chciałem wyrazić swoją opinię i zasugerowć co nie co ... może sie przyda ta "rozprawka"... pozdrawiam



 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 Najbardziej niewygodne pytanie świata...   
Lucifer. 26-09-22 23:36 
 Re: Najbardziej niewygodne pytanie świata...   
aparat 26-09-22 23:53 
 Re: Najbardziej niewygodne pytanie świata...   
Lucifer. 27-09-22 06:57 
 Re: Najbardziej niewygodne pytanie świata...   
ziomex 27-09-22 07:19 
 Re: Najbardziej niewygodne pytanie świata...   
Lobo 27-09-22 09:55 
 Re: Najbardziej niewygodne pytanie świata...   
aparat 27-09-22 21:39 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org