czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Najbardziej niewygodne pytanie świata...

Adamek jak zadzwonio to daj znac na e-mail kamillo88@interia.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najbardziej niewygodne pytanie świata...

Wy tu gagu gadu a tam dzwonią i nikt nie odbiera!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najbardziej niewygodne pytanie świata...

Witam.. A ja jestem troche jakby z konkurencji dla tego zespółu.
"IMPERIAL"
to naprawdę dobry zespół.. widziałem no i słyszałem oczywiście...
'Kochani jeszcze sie taki nie urodził co by wszystkim dogodził" ... zalezy co kto che mieć czy zespoły grajace na żywo [5 osób ,perkusja itd] za kwote rzedu 5500 i więcej ,grajace swoja droga bardzo dobrze ale kosztem [jesli tak moge powiedziec ] gości i kieszeni tzn.
-muzyka raczej mniej taneczna[wiecie o co mi chodzi]
-częste przerwy-dlaczego? nie znam perkusisty który bedzie grał non stop 1,5-2 godz i tak przez całą noc.
- cena - powiecie pewnie ze warto dopłacić -zgadzam sie jeśli ktoś chce wyrzucić 2000 więcej ok. no a w ciężkich czasach każdy grosz sie liczy prawda?

Kochani w czym są gorsze zespoły 3,4 osobowe??? zespoły bez perkusji, grające w wiekszości muzykę polską. nie kalecząc szczegółnie jezyka angielskiego. Uważam ,że w niczym a bardzo często są o wiele lepsze .

Druga grupa to zespoły, które powstaja z nikąd lub zespoły "gwiazdy"[ swoja drogą takie tez muszą być zeby ludzie mieli wybór a jeśli już wybiorą to opinia bedzie odpowiednia]. Można wszystko nagrać , robić "rybkę" , najeść sie wypić , pobawić a przy okazji parę złotych jest . Są też wśród nich zespoły " bardzo ekonomiczne" tzn ... alkoholu na weselu nie dostają, nawet w umowch piszą że nie piją a.... przyjeżdżają z własnym ...Hmm i co wtedy.

Ale się rozpisałem ... Decyzja należ do Was ... Wesele ma sie raz w życiu i fajnie żeby było co wspominać ..

Pozwolicie że wspomne jeszce o jednym zepsole. "Damis" - są bardzo w porządku. Podobnie jak "Imperial" robią to co lubią . Bawią sie muzyką , są bardzo elastyczni a przede wszystkim są ludźmi rozumiejącymi że trzeba pograc dłużej , że trzeba wyjść do gości itd itp no i potrafią zrobić z wesela naprawde wsaniałą imprezę .

Wybaczcie , nie jestem oratorem ;-) za wszystkie błędy stylistyczne i ortograficzne przepraszamm ... a chciałem wyrazić swoją opinię i zasugerowć co nie co ... może sie przyda ta "rozprawka"... pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najbardziej niewygodne pytanie świata...

Lambo 100 zł nikt nie da za naukę pływanie do tego nie trzeba znać życia by to zrozumieć... za 100 zł to można mieć .....u Twojej matki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najbardziej niewygodne pytanie świata...

Ooo Andrzejek z Damisu???

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najbardziej niewygodne pytanie świata...

Idz do Eskulapu albo tam do dawnej Bony na żabiej i zrobisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org