piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kaczyński i jego partia

Zdrada z cyganem
http://www.youtube.com/watch?v=KaOEVHQoHzM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński i jego partia

Jak zwykle zajmują się głupotami, ankiety i różne inne bzdety..... Wszystko po to żeby błysnąć, mieć poparcie..? Niech radni pomyślą o zmniejszeniu bezrobocia a nie głupotami się zajmują..!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński i jego partia

No zespół Figo Fagot króluje w necie...ale jakoś wątroba mi gnije jak mam ich słuchać i oglądać...:D Nie lubię takich prymitywów..:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński i jego partia

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński i jego partia

witam Malachit.

chyba też nie miałam przyjemności, chyba że gdzieś z daleka... może i się widzieliśmy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński i jego partia

10zł ja pierdziele tragedia marnować swój cenny czas gdyby to było 100zł to co innego ale 10zł kpina z samego siebie , mam nadzieję, że ktoś pomylił się o jedno 0 pisząc stawkę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński i jego partia

WHY?Przecież to typowo nasze Łomżyńskie klimaty ,,,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński i jego partia

a propo lasów prośba do tych co chodza- dołki za sobą zakopywać....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński i jego partia

polska kultura i klasa,co sie dziwimy,patologia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński i jego partia

w szpitalu tylko tam trzeba juz o 6 rano stac w kolejce zeby sie zarejestrowac, albo przy k1 w tym nowym bloku jest okulista przyjmuje na nfz ale dlugo trzeba czekac bo jest spooooroo ludzi zapisanych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński i jego partia

zgadzam sie z mano, osobiscie nie raz widzialam dzieci na oko 6-9 mies z kolczykami w uszach. sama kiedys czytałam opinie kosmetyczki na ten temat, ktora mowiła, że do 12 miesiąca jest najlepiej wykonac taki zabieg. pozniej 4-6 latki prosza o kolczyki bo inne dziewczynki maja a jak przychodzi co do czego uciekaja od kosmetyczki z jednym przebitym uszkiem bo boja sie pistoletu do przekłuwania. prawda jest taka ze rzadko ktora dziewczynka nie chce miec kolczykow w uszach :)

Kometarze w stylu oddaj dziecko do okna zycia są w tym przypadku trochę nie na miejscu. Zastanówcie sie co piszecie. Reagujecie jakby to było obdarcie dziecka ze skóry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński i jego partia

podbijam, znalazł się właściciel?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org