piątek, 10 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
JarKacz niczym Putin w ocenie nowoczesnego świata

http://www.youtube.com/watch?v=FOuh6D5Q_4I

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz niczym Putin w ocenie nowoczesnego świata

no jak dopieru nie tak dopieru

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz niczym Putin w ocenie nowoczesnego świata

Ja też raz byłem tam kupić ksiązkę, zapytałem sie jednej "kompetentnej"pani czy taką książkę dostane to odburkneła mi ze nie ma i nie bedzie zamawiać a co do czego jak przeszedłem sie między półkami to okazało sie ze stoi na półce jak byk.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz niczym Putin w ocenie nowoczesnego świata

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz niczym Putin w ocenie nowoczesnego świata

a kiedy będziesz rzucał tym mikrofonem ? chętnie złapie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz niczym Putin w ocenie nowoczesnego świata

W tym przypadku było tak jak piszesz tes ale ile jest przypadków gnębienia dzieci przez zwykłe głupoty, typu, że ktoś jest spokojniejszy, nieśmiały, biedniejszy czy inne głupoty.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz niczym Putin w ocenie nowoczesnego świata

Z tego co mi wiadomo - miejsce (stoisko) na kiermaszu jest gratis.
A zgłosic się możesz telefonicznie do szkoły a jeszcze lepiej osobiście :) Zadzwoń do sekretariatu szkoły - wszystko Ci powiedzą (86 2150342)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz niczym Putin w ocenie nowoczesnego świata

nick39, kurpie zaczynają się już za rzeką Pisą i Narwią. Do jednego wora się nie wkłada, ale to nie są ludzie normalni!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz niczym Putin w ocenie nowoczesnego świata

Ja też prosiłam o zdjęcie kręgosłupa lędźwiowego i guzik. Inny neurolog dał - okazał się ze mam dyskopatię.... ;/ a według tej z Rycerskiej nie trzeba było dawać bo wyglądałam na zdrową na I rzut oka, to co że boli...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz niczym Putin w ocenie nowoczesnego świata

A ja tam nadal wole IST. Praktycznie bezawaryjny, predkosc wystarczajaca, wiec nie widze powodu, zeby zmieniac.
Przynajmniej nie mam cyrkow z dziwnie naliczonymi fakturami, czy zawartymi umowami, ktorych nie podpisalem. A jesli chodzi o Netie i podejscie do klienta, to mozna sie w necie duzo naczytac. Nerwy tez maja swoja cene :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org