poniedziałek, 13 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
naczelnik państwa PiSlamskiego nie chce gadać!

Jadalne :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naczelnik państwa PiSlamskiego nie chce gadać!

Sprawa łomżyńskiej toalety w filharmonii stała się tematem w dzisiejszym dzienniku na Polsacie. Temat został wywołany.
Był wywiad z Zarzyckim i pokazany ten nieszczęsny przybytek kultury! Podobna sytuacja jest w Łodzi, brak toalet publicznych ale pokazano toalety na wysokim poziomie..
Śmiechem , żartem ale jet to poważna sprawa. brak tego przybytku rodzi poważne problemy nie tylko zdrowotne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naczelnik państwa PiSlamskiego nie chce gadać!

D%bilu powtarzam, ze opłata jest ukryta, jezeli kupuje się w internecie, sprzedawca cie wydymał bo wiadomo ze nie przeslesz pocztą do niego starego akumulatora.A że wysłał ci w paczce jakiś palant z allegro, to świadczy o nim samym, bo to nielegalne.Kupiłeś tanio to sie ciesz, a mogłes kupic jescze taniej o 20-50zl.Tyle że żeś student od sparciałego golfa 3.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naczelnik państwa PiSlamskiego nie chce gadać!

Ok to mówił Adam mi.

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naczelnik państwa PiSlamskiego nie chce gadać!


Widzę, że koledzy tutaj domagają się jakiegoś sprawozdania z tegorocznej komisji wojskowej : ) Tak się złożyło, że w ubiegły czwartek miałem mieć zaszczyt uczestniczyć w klasyfikacji wojskowej. Zgodnie z treścią wezwania przybyłem na godzinę 10.00. Oprócz mnie było ok. 30 chłopaków, niekoniecznie mający nazwisko na tę literę co ja (nie mam pojęcia od czego to zależy). Siedziałem około 20 minut w takim holu oglądając nudny jak flaki z olejem film mówiący o zaletach wojska itd. Następnie zostaliśmy wywoływani trójkami przez jakiegoś barczystego majora (czy tak kapitana, wszystko jedno) do niewielkiego pokoiku, w którym przy 3 biurkach siedziały starsze panie, a po przeciwnym urzędował tenże major. Usiadłem przy pierwszej z brzegu. Pani z kamiennym wyrazem twarzy pytała mnie o imiona rodziców, prawo jazdy, stan cywilny, zainteresowania itd. Po tym oznajmiła, że to wszystko z jej strony i wkrótce zostanę poproszony na badanie. Wyszedłem i ponownie oglądałem ten jakże ciekawy film. To ,%2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naczelnik państwa PiSlamskiego nie chce gadać!

To ,,wkrótce" trwało około 10-15 minut, gdyż przede mną już byli badani inni. Po krótkim okresie czasu jakiś pielęgniarz (czy jakiś tam, za młody na lekarza) wezwał mnie wraz z jednym nieznanym mi kolegą do gabinetu, w którym miało odbyć się badanie. Gabinet jak gabinet- taki kwadratowy. Na wprost drzwi siedziała komisja lekarska składająca się z czterech przedstawicieli wyłącznie płci męskiej. Ku mojemu zdziwieniu nie byli to- jak czyta się na necie- stare dziadki, a- można rzec- młode chłopaki (30-35 lat), jeden może nieco starszy i tęższy (ok. 40). Oprócz tego po prawej stronie znajdował się drugi, mniejszy stolik, przy którym siedziała dwójka tych ,,pielęgniarzy"- wyglądali na niewiele starszych od nas. Na lewo od komisji znajdował się sporej wielkości parawan. Tuż przy wejściu, po prawej, stała ławeczka z serii tych, które znajdują się na korytarzach w szkole. Po wejściu do ów sali jeden z pielęgniarzy poprosił nas o zdjęcie ... uwaga ... butów i skarpet!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naczelnik państwa PiSlamskiego nie chce gadać!

ja w lesie czesto spedzam weekendy,ale nie tak zeby spac na dworzu i to w zime ,teraz mam chec sprobowac,ciekawi mnie tylko co na to dzikie zwierzeta?bo nie raz wybiegl kolo mnie dzik.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naczelnik państwa PiSlamskiego nie chce gadać!

http://www.youtube.com/watch?v=PIb6AZdTr-A

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naczelnik państwa PiSlamskiego nie chce gadać!

Idea konserwatywno-liberalna????? ;)))))) Taki bezsens mógł się zrodzić tylko w głowie waszego patrona;)))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naczelnik państwa PiSlamskiego nie chce gadać!

haha gratuluję wydajności pracy jak jedno miejsce odśnieżasz pół godziny. Do tego używa się łopaty a nie łyżki kuchennej:D Ogólnie zima jest a wy macie pretensje że 10 cm sniegu spadło to raczej normalne o tej porze roku, wiosną problem zniknie.:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org