niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
DOŚĆ !

Tragedia xXx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOŚĆ !

Czyli tak, jak myślałam, to sunia, która stała się kłopotem. Może zaszła w ciążę?
Zaczyna spacerować, w poszukiwaniu pożywienia. Boję się o nią, wokół ruchliwe drogi :(
Bardzo żałuję, że nie mogę jej przygarnąć :(
Nie znacie kogoś, kto chciałby takiego przytulaka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOŚĆ !

Mechanizm zatrudniania rodziny i znajomych w łomżyńskich urzędach jest bardzo prosty. Najpierw przyjmuje się taką osobę na staż do urzędu, gdzie oczywiście nikt się na niego nie dostanie oprócz konkretnej osóbki z rodziny, a potem daje się ogłoszenie z wymaganiem doświadczenia w jednostkach samorządowych: 6 m-cy, 2 lata, 3 lata w zależności od tego na jakim stanowisku chce się ją umieścić i tak przechodzą stanowiska z z ojca na syna, z teścia na synową, z matki na córkę, a potem na ich potomków. A niby czemu zięć Czerniawskiego nie ubiegał się o pracę w galerii Veneda, za parę zł, tyle nowych miejsc pracy przecież było, a nie znowu teściu go wciska na stanowisko za kilka tysięcy. Nie uśmiecha się praca na 3/4 etatu na umowy śmieciowe, albo za najniższą krajową. To przecież macie do zaproponowania ludziom z Łomży. Sami sobie pracujcie w tych kołchozach i obozach pracy. Co znowu jedynym specjalistą ds. administracyjnych w Łomży najbardziej odpowiednim na to stanowisko okaże się Maciej Wałkuski? Uważam, że to ,, nieprawdopodobne, :) a jednak''.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOŚĆ !

gdyby mój pies umiał pisać, to chyba popełniłby mniej błędów, a i z pewnością byłby kulturalniejszy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOŚĆ !

Przy okazji też zadam pytanie. Dlaczego nie odśnieżacie dachów? Śnieg już wystaje poza obrys budynków... Chyba tylko ZGM dba o odśnieżanie dachów, tamtych codziennie widać na dachach...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOŚĆ !

chyba ,że na szaro xD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOŚĆ !

albo na mój nr gg 12768879 proszę bardzo i czekam bardzo ważna sprawa zależy mi na tym nr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOŚĆ !

hej kochani mam do was wielką prośbę czy mógłby ktoś mi podać nr do pracy na pieczarki bardzo potrzebny mi jest jak i ta praca bardzo proszę o nr kontaktowy o prace na pieczarki na mój mail dorotkkaxp21@wp.pl albo na nr gg 12768879

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOŚĆ !

To jest potwierdzenie waszych postów : http://www.zumi.pl/115002,Pizzeria_Diavolo_Ciochanowska_Anna,Lomza,firma.html#!s=rpizzaPage

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOŚĆ !

Wraz z kolegą ułożyliśmy rzeczy na tejże ławeczce. Ja zostałem poproszony do jednego z pielęgniarzy (swoją drogą bardzo podobni, niemalże bliźniaki) o wejście na wagę, celem zważenia i zmierzenia wysokości. W tym czasie drugi z nich badał wzrok kolegi. Zostałem zważony ("Kilo mniej za ubranie xD"), zmierzony ("184 cm"- a w dowodzie mam 186 cm ale to nic). Po tym zmierzyli obwód klaty (wyszło trochę więcej niż myślałem). Po tym ten sam gościu zbadał mi wzrok poprzez zasłanianie kolejnych oczu i odczytywanie literek z tablicy (żadnego błędu ). Kolega w tym czasie miał ważenie i mierzenie. Jako, że szybciej zakończyłem część ,,pielęgniarską", zostałem poproszony o zajęcie miejsca przed komisją (bez butów i skarpet xD). Tęgawy lekarz (chyba szefunio) pytał, czy mam jakieś zaświadczenia świadczące o mojej chorobie, przebytych operacjach ("ma pan padaczkę, żółtaczkę, alergię itp.). W czasie tego wywiadu (trwającego ok. 3-4 minuty, nadsp

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org