środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jakże prawdziwa satyra..!

ja widze ze tym pracodawca od ulotek ty chyba ty jestes?? tylko jakas kulturalna tu na forum.

szukam pracy juz dlugi czas, ogladam ogloszenia po 2 razy dziennie i postanowilam w koncu zareagowac.

ostatnio dzwnilam do urzedu pacy i ladnie mi pani powidziala ZE NIE MOZNA DYSKRYMINOWAC.

pracodawca nie moze żądać wszystkiego.
a dla mnie patrzenie jak kto z twarzy wyglada to juz jest dyskryminacja. co to sa wybory miss albo kasting na modelke do ulotek??

kiedys czytalam ogloszenie do sklepu i baba chyba nie bala sie albo nie miala pojecia bo napisala ze potrzebuje mężatek.
jesli taka madra jestes to chyba wiesz ze to juz karalne jest.

asystetki prezesa tez juz od pracu miesiecy szkaja.

nie zaprzeczaj ze we lbach pracodawcom sie poprzewracalo.

ty myslisz ze tylko madrzy i inteligentni ludzie maja firmy i szukaja pracownikow??

i wlasnie tacy ktorym brak rozumu maja wymagania na stanowiska na ktore nie powinni miec.

a ja pisze o tym przypadku ulotek

niech sie wkurza ze mu napisalam cos nie po jego mysli ale po co od razu chu*je słac???

watpie zeby on dobrze traktowal pracownikw.
kretynskie ogloszenia dodaja kretyni.


i wszystko na ten temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakże prawdziwa satyra..!

Witam wszystkich!
Właśnie dostałam wiadomość, że na Orlenie w Piątnicy od jakiegos czasu przebywa psina. Czarna, nieduża, garnąca się do ludzi. Niestety, każdy ma ją gdzieś...
Czy ktoś z Was wie więcej o tym biedaku? Ja niestety mieszkam w Białymstoku i póki co nie mogę pomóc, choć bardzo bym chciała.
Może ktoś z Was mógłby go przygarnąć? Chociaż na DT? (dom tymczasowy) ?
Zrobię wszystko, by pomóc w znalezieniu mu domu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org