środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kościół - ludobójca

to był film znachor

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościół - ludobójca

to niech skarb państwa zaopiekuje sie tymi swoimi niewypałami. teraz nawet strach zgłosic jak cos sie znajdzie bo prokurator zaraz na głowę wchodzi. . .lepiej zakopać spowrotem..... a w lasach pełno tego lezy gruzu....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościół - ludobójca

Znalezione :

Bardzo trafna wypowiedź, całkowicie się z nią zgadzam:

"Zapytano mnie dlaczego pomagam zwierzętom, a nie ludziom, a w każdym razie - ludziom nie w takim wymiarze, jak zwierzętom. Odpowiadam. Nigdy nie widziałam, ani nie słyszałam, by jakiś pies podpalił człowieka. Nie słyszałam też, by pies pozbył się człowieka, ponieważ ten człowiek: jest stary, jest chory, jest brzydki, jest bezużyteczny, znudził mu się, jest łachudrą itp. Myślałeś kiedyś o tym, że średniej wielkości psie szczęki mogą połamać ci kość śródręcza, a jednak pies nie robi tego, nawet gdy podnosisz na niego rękę. Czy wiesz, że każdy kot jest zdolny do zamordowania człowieka, wystarczy, że dobierze się go gardła gdy śpisz. Ale jednak kot tego nie robi, nawet bity, poniewierany i rzucany o ścianę. Zastanów się kiedyś nad tym, dlaczego zwierzęta, które mogą z łatwością zabić (nie wspomnę o koniu) - znoszą twoje fochy, humory, kary, poniewierkę i wreszcie zdradę i nie znęcają się nad tobą. Pomagam zwierzętom, bo to jedyni "chrześcijanie" jakich znam - bezinteresowni, wierni, kochający jednego Boga - Człowieka, szukający jego miłości, gotowi przy nim trwać pomimo głodu i poniewierki. Nie dla kasy (w sensie: michy). Z miłości. Po prostu.

No i jeszcze jedno. Prawie każdy człowiek jest w stanie pomóc sobie sam. Prawie żadne zwierzę udomowione tego nie potrafi, a w świecie ludzi jest szczególnie zagrożone."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościół - ludobójca

Zaginął pies rasa York. Ubrany był w beżową kurtkę z napisem "mopi". Jeżeli ktoś chciałby pomóc to proszę o kontakt na nr. 600 96 44 28

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościół - ludobójca

Znowu zaginął? Dopiero co go szukali!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościół - ludobójca

psie forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościół - ludobójca

to ten sam cały czas. . proponuję po lecznicach poszukać. jak ktoś znalazł to mogł zanieść. dużo ludzi tak robi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościół - ludobójca

odśnieżam kilku sąsiadom ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościół - ludobójca

Bańki lecznicze i inne podobne o znakomitym działaniu sprzedają na Allegro. Opinie są różne ale na pewno działają korzystnie na organizm.
Ale proszę uważać nie wszyscy mogą używać ten wynalazek.
W poważniejszych objawach najlepiej zgłosić się do lekarza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościół - ludobójca

Dzięki za rade. Skorzystam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org