środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jeśli PiSlamista to komuch

Sam jesteś baran capiący na odległość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeśli PiSlamista to komuch

U mojej znajomej było to samo - przyszła jednoosobowa komisja, kazała przykręcić ogrzewanie a najlepiej to siedzieć przy otwartych oknach...zimą..:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeśli PiSlamista to komuch

witam proszę o kontakt kierowce tego o to pojazdu o kontakt wiadomo mi ze mimo warszawskich tablic jest on z lomzy lub bliskich okolic ewentualnie zapłace za podanie mi nr tel wlasciciela lub adresu celem wyjasnienia przyczyn wybicia szyb w moim aucie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeśli PiSlamista to komuch

fajny masz nick typie :-)


Gloria Satani!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeśli PiSlamista to komuch

nie tylko w Łomży są tacy \"fachowcy\". Kładł płytki w Kolnie i zabrakło fugi to zafugował podobną, widniejszą i szybko uciekł, bo jeszcze była mokra i nie odróżniała się od poprzedniej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeśli PiSlamista to komuch

O szeryfie słyszałam z opowiadań starszych mieszkańców. Fajnie , że wrzuciłeś ten filmik ....
Mordownię Satyr pamiętam :-))))) ....a słowo <trupek> to dla mnie już tylko potoczna nazwa sklepu .... jak wspomniał wolny niewolnik ...tego naprzeciwko małpiaka:-).
A swoją drogą ....ciekawe czemu tak nazwali <ten przybytek>?

wolny niewolnik - thx;-) za filmik :D:D ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeśli PiSlamista to komuch

we... poważne odpowiedzi proszę..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeśli PiSlamista to komuch

Stolec na kacu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeśli PiSlamista to komuch

Juz zaraz twarz Jezusa, a moze to twarz Bin Ladena??? ludzie widza to co chca zobaczyć, kiedys gdzies w Polsce bylo fabryczne przebarwienie na szybie , zaraz pielgrzymki tam organizowali , żenada

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org