niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
karty zakupowe he he

Oj ktos ma poczucie humoru Boze bron swego czasu ostro osidla mi na psychice.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: karty zakupowe he he

Autor: TakToJest. (---.centertel.pl)
Data: 12-02-13 16:02

Ja mam wlasnie suczke i jest bardzo przyjazna ;) denerwuje mnie to jak ludzie mowia ze te psy sa bardzo agresywne, poniewaz to nie psa wina tylko jego opiekuna. Jesli ktos nie potrafi ulozyc psa tej rasy to nie powinien go miec. Pit bull to nie kanapowiec . Jesli nie bedzie mogl sie wybiegac regularnie to nawet z tego powodu moze zaczac atakowac. Znam osobe , ktora wziela sobie pit bulla bo ''jej sie podoba'' nie miala pojecia jak wychowywac tego psa i doszlo do tego ze ja zaatakowal , byla cala pogryziona , a pies zostal uspiony. Wiec lepiej sie zastanowic czy poradzimy sobie z takim psem biorac go pod swoj dach.


Zgadzam sie z Tobą i uważam że do takiego psa trzeba nie tylko dorosnąć ale opiekun/własciciel powinien posiadac bardzo duża wiedzę na temat tej rasy.

Poprawne ułożenie pit bulla jest wielką sztuką i duży wpływ na jego wychowanie ma charakter człowieka.


Sorki że Cie uraziłem ale pomyśl dwa razy może nawet więcej zanim weźmiesz na siebie taką odpowiedzialność.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: karty zakupowe he he

Mam najwiekszy pakiet i ogolnie jest ok natomiast prawda jest to ze wystepuja ostatnio chwilowe przerwy w dostawie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: karty zakupowe he he

a ile masz lat dziefczynko ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: karty zakupowe he he

Witam, jadę w piątek 15 lutego w godzinach porannych do Hamburga, jeśli ktoś chciałby się zabrać w tamte strony proszę o kontakt: 604634008

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: karty zakupowe he he

biały

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: karty zakupowe he he

A gdzie sprzęt budowlany????? Gdzie robotnicy drogowi??? Niewiadomo kiedy zaczną ...ale wiadomo już dzisiaj kiedy "skończą";)))....na tydzień przed wyborami samorządowymi na jesieni 2014;)))...a potem będą kończyć nastepne 30 lat????...dejavu!!!..jak za PRL-u ;)))))...rąsia, niedźwiedzia i morda;)))...brakuje tylko goździka;)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: karty zakupowe he he

A wyobraz sobie ze nie wszedzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: karty zakupowe he he

popiół na głowę. Matko bosko
Podobno popiołem znachorki odstraszają złe duchy.

Kościół jest pełen zabobonów. Im dłużej żyję tym bardziej tracę nadzieję,
że będzie to kiedyś religia do życia i dla myślących ludzi.

Czy w restauracjach nic się nie dzieje??

Może ktoś wie co w nowej kawiarni??

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: karty zakupowe he he

Potwierdzam.. wszędzie byle nie w jedwabnem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: karty zakupowe he he

BACO!

i taki Mirekk też na dniach do Niemiec jedzie (popatrz na Forum), to byście się dogadali i może razem pojechali?!

dużo taniej by Was ta podróż wyniosła!

nie dziękuj! ja tak z dobrego serca...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: karty zakupowe he he

Loteria loteria bo nie każdy ma kogoś znajomego na oddziale lub w szpitalu.. Jak wszędzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: karty zakupowe he he

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: karty zakupowe he he

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: karty zakupowe he he

ale chyba żeśmy trochę od tematu odbiegli?!

a Inez dalej nie wie, gdzie z ukochanym na imprezę jakąś się udać!

pomóżcie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: karty zakupowe he he

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: karty zakupowe he he

Witam,

Tak jak w temacie gdzie znajduje sie obecnie restauracja Apollo w Łomży?
Biegam po internecie i różne podawane są namiary.
Dziekuje

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: karty zakupowe he he

Wiem,że Maruda urodził sie w Poliklinice u Arciszewskich w Białymstoku i na ciele jest zdrowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: karty zakupowe he he

????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: karty zakupowe he he

@karolina25
Masz rację. Tak na marginesie Konwencja Wiedeńka (więc też prawo w większości karjów europejskich) nakazuje pieszym upewnić się, co do możliwości wejścia na przejście tylko wtedy, gdy nie ma świateł.
Mamy to w swojej mentalności, ale z tym da się sukcesywnie walczyć - odpowiednie prawo + nieuchronność wysokiej kary, w wielu krajach to skutkuje.

Pieszymi są też osoby niepełnosprawne (głuche, niewidome, chore psychicznie), dzieci, osoby starsze z obniżoną sprawnością psychomotoryczną. Mają nie wychodzić z domu, bo nie są w stanie bezpiecznie przejść na drugą stronę ulicy przy naszej kulturze drogowej? Po to wyznacza się przejścia, żeby pieszy mógł tam bezpiecznie przejść, to powinna być jego oaza bezpieczeństwa na jezdni, inaczej po co tam w ogóle przejście? To kierowcy powinni ustępować pieszym pierwszeństwa, bo to od nich powinno wymagać się więcej (muszą w końcu mieć prawo jezdy, żeby poruszać się po drogach - piesi nie, pieszym może być każdy), są niechronionymi uczestnikami ruchu i powinni mieć z tego względu przywileje. Do tej pory jest u nas na odwrót, pieszym zabiera się pierwszeństwo i ogranicza ich prawa "dla ich własnego bezpieczeństwa". I jaki jest rezultat? Najwięcej pieszych ginie właśnie u nas.

Kto raczy stosować się do znaku D-6 (przejście dla pieszych), który nakazuje:

"Kierujący pojazdem zbliżający się do miejsca
oznaczonego znakiem D-6, D-6a albo D-6b jest obowiązany
zmniejszyć prędkość tak, aby nie narazić na niebezpieczeństwo
pieszych
lub rowerzystów znajdujących
się w tych miejscach lub na nie wchodzących lub
wjeżdżających." (Rozporządzenie w sprawie znaków i sygnałów drogowych)

Swoją drogą infrastruktura i prawo też zostawiają dużo do życzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org