wtorek, 14 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jak się kłamie w prawie horendalnie drogiej benzyny

no tak kierowca tępa istota że pieszy ma pierwszeństwo, a pieszy to święta krowa wchodząca na drogę nie patrząc czy coś jedzie no bo po co ja jestem świętością, w takim układzie przepraszam bardzo ale jak kierowca ma się zatrzymać, będąc powiedzmy 5 m przed przejściem i nagle wchodzi pieszy bo mu się tak podoba???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak się kłamie w prawie horendalnie drogiej benzyny

Zachęcam do zapoznania się z ofertą Partnerską ŁKS-u 1926 Łomża. Będąc Członkiem Klubu, internet w IST możesz mieć przez DWA miesiące za jedyne 2 zł.
Szczegółowe informacje w linku poniżej:
http://www.lks.lomza.pl/index.php/partnerzy-lks-1926-lomza.html
Zachęcam do bycia Członkiem Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 i do korzystania z profitów u Naszych Partnerów.
To naprawdę się opłaca!
Ps. Internet w IST przez około 2 lata użytkowania NIGDY mi się nie "zaciął". POLECAM!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak się kłamie w prawie horendalnie drogiej benzyny

Są drogie, bo ludzie je kupują. Gdyby lumpy nie dostawały mieszkań to byłoby ich więcej na rynku, więc ceny byłyby zdecydowanie niższe.

Gdyby nie było socjalizmu to deweloperzy nie budowaliby bloków socjalnych (teraz im się opłaca, bo płaci za to miasto - zarobi burmistrz, organizator przetargu, deweloper) a cena socjalnych jest pewnie wyższa niż zwykłych.

Kolejnym powodem jest łatwość otrzymania kredytu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak się kłamie w prawie horendalnie drogiej benzyny

skoro wiesz lepiej to może zagraj w totka, kumulacja na dniach :)
ale tak na poważnie, bawią i jednocześnie irytują mnie komentarze tego forum, dlatego włączyłam się w dyskusję. porażające jest to jak łatwo ludzie wydają sądy o innych nawet ich nie znając. takiez to polskie...
LUDZIE WŁĄCZCIE MYŚLENIE i przefiltrujcie dobrze wszystkie umieszczane na forum wpisy.
tyle ode mnie, wiec chick - po co Ty tu jesteś? :) bo jak dotąd założycielowi wątku nie pomogłeś (ja z resztą też).

Spiero proponuję podpytać wśród znajomych, bo tu jak widać obiektywnie nikt Ci nie doradzi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak się kłamie w prawie horendalnie drogiej benzyny

Witam
Czy w Łomży działają jeszcze kluby strzeleckie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak się kłamie w prawie horendalnie drogiej benzyny

zgadzam się czasami ludzie sami są sobie winni ja przechodząc przez przejście najpierw się rozglądam nie wpadłem jeszcze na pomysł aby przejść bez rozglądania się - szkoda i kobiety i kierowcy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak się kłamie w prawie horendalnie drogiej benzyny

Pytanie do kobiet które są w temacie - gdzie Waszym zdaniem rodzić ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak się kłamie w prawie horendalnie drogiej benzyny

zambrów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak się kłamie w prawie horendalnie drogiej benzyny

dopłać około 5zł za przesyłkę i poproś sprzedającego aby zaznaczył taką opcję i po problemie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org