poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szok! O ataku nożowników z ukrainy piszą już nawet ocenzurowane Łże.media?

Jest dostawca ma bardzo szybki internet ale do Miastkowa dowozi tylko raz w tygodniu.(niestety)

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Diabła, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów bożych".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szok! O ataku nożowników z ukrainy piszą już nawet ocenzurowane Łże.media?

po co protestować jak jest dobrze ? Kraj jest w budowie, cierpliwości.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szok! O ataku nożowników z ukrainy piszą już nawet ocenzurowane Łże.media?

Wrzuce nawet 10 pasuje ? Jesli Ty tak robisz to Twoja sprawa. Niektorzy ludzie naprawde nie umieja czytac ze zrozumieniem. To ze chce miec szczurki to znaczy ze chce nimi karmic kota ktorego nie mam ? Wydaje mi sie ze nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szok! O ataku nożowników z ukrainy piszą już nawet ocenzurowane Łże.media?

Bardzo dobrze że pan Dobosz spotkał się z przedsiębiorcami, którzy biznesy prowadzą na starówce i nie tylko. Jest nadzieja, że ich słuszne uwagi zostaną wysłuchane i „wdrożone” do koncepcji rewitalizacji hali oraz starówki. Dobrym pomysłem jest duża przestrzeń na wystawę stałą łomżyńskich artystów i organizowanie wydarzeń z krajowym i międzynarodowym rozmachem (chociażby wystawy poplenerowe Stopki). Nienajlepszym przeniesienie całości MDK-DŚT do hali - porządna scena i sala koncertowa tak, ale w klubie na Wojska Polskiego 3 powinny zostać sale kameralne, miejsca prób zespołów muzycznych, tanecznych, teatralnych. Powiązanie działań Galerii Sztuki Współczesnej z edukacją plastyczną prowadzoną przez MDK oraz Liceum Plastycznym, to urzeczywistnienie koncepcji Wiesława Sielskiego – twórcy tych instytucji. Wyjście sztuki i szerzej rozumianej kultury na Stary Rynek, do tego gastronomia na wysokim poziomie, powiązanie tej oferty z ofertą turystyczną związaną z portem na Narwi, powinno przynieść dobre rezultaty. Zdaje się jest w urzędzie wydział kultury sportu i turystyki i to z niego powinny wychodzić inspiracje, koncepcje, pomysły, wiązanie różnych działań, ich koordynacja, szukanie nietypowych rozwiązań i zdobywanie środków finansowych. W Łomży i w okolicy jest mnóstwo instytucji kultury, sportowych, turystycznych, stowarzyszeń, organizacji pozarządowych, grup nieformalnych – trzeba tylko wyobraźni, pomysłu, dobrej woli, chęci działania i oczywiście wysiłku, a w perspektywie 2-3 lat starówka i cała Łomża może stać się bardzo atrakcyjna dla mieszkańców miasta, okolic oraz turystów.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szok! O ataku nożowników z ukrainy piszą już nawet ocenzurowane Łże.media?

Witam!
Czy ktoś się orientuje jaki okres jest brany pod uwagę do wynagrodzenia na L4?
Czytałam ze 12 miesięcy, ja jednak zmieniłam od stycznia pracodawcę i zastanawiam się czy to będzie 12 mies. czy też tylko okres przepracowany u nowego pracodawcy?\

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szok! O ataku nożowników z ukrainy piszą już nawet ocenzurowane Łże.media?

w kominiarce moze



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szok! O ataku nożowników z ukrainy piszą już nawet ocenzurowane Łże.media?

teraz to i na pasach i na zielonym świetle jest niebezpiecznie
niestety

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szok! O ataku nożowników z ukrainy piszą już nawet ocenzurowane Łże.media?

Witam, czy ktoś z Państwa orientuje się od kiedy urząd skarbowy dokonuje zwrotów nadpłaconego podatku?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szok! O ataku nożowników z ukrainy piszą już nawet ocenzurowane Łże.media?

chwilowo chyba zupełnie zawieszone są wypłaty zwrotów do odwołania z powodu braku funduszy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szok! O ataku nożowników z ukrainy piszą już nawet ocenzurowane Łże.media?

nie prawda mężą brat wczoraj dostał zwrot

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Diabła, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów bożych".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szok! O ataku nożowników z ukrainy piszą już nawet ocenzurowane Łże.media?

Szukam połoznej która może przyjść po porodzie do domu i udzielić mi niezbędnych wskazówek, dotyczących dziecka i mnie. Interesuje mnie wizyta prywatna i Pani, która będzie miała dla mnie czas nawet przez cały dzień.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Diabła, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów bożych".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szok! O ataku nożowników z ukrainy piszą już nawet ocenzurowane Łże.media?

tak masz rację to są ogromne pieniądze,ale my wybudowaliśmy dom spłacamy kredyt i cały czas pomału się urządzamy,niewiele juz brakuje,ale zawsze coś się znajdzie.ja tez kiedyś pracowałam za 1200zł.pozdrawiam

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szok! O ataku nożowników z ukrainy piszą już nawet ocenzurowane Łże.media?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szok! O ataku nożowników z ukrainy piszą już nawet ocenzurowane Łże.media?

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org