wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
To cieszy! Jest dobrze!

a na której siłowni w łomzy jest lepszy sprzęt? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To cieszy! Jest dobrze!

ja polecam newRitmo;)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To cieszy! Jest dobrze!

Zostaw adres mailowy;) Coś poradzimy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To cieszy! Jest dobrze!

Witam.
Przeprowadziłem się do Miastkowa i potrzebuję szybkiego internetu. Niestety linie z TP są tak stare, że nie są w stanie mi zagwarantować stabilności Neostrady. Mimo, że centrala odnowiona to kable mają jakieś 18 lat.

Internet darmowy z wieży, który jest w tej gminie to 512 kb/s więc era średniowiecza. Ja chcę 10 mb/s bo to nic szczególnego ale okazuje się, że nikt z prywatnych dostawców według informacji które otrzymałem nie świadczy usług radiowego internetu.
Dziwna sprawa, bo z tego co wiem to w innych gminach są dostawcy i można fajne prędkości kupować i nie ma konieczności posiadania linii czy telefonu stacj.
Czy ktoś wie czy jakiś dostawca prywatny działa (lub planuje) jednak na tym terenie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To cieszy! Jest dobrze!

Na dodatek często tak robią na zielonym dla pieszych swietle.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To cieszy! Jest dobrze!

Wszyscy się spieszą chyba do nieba! Znam inne przypadki, niektórzy kierowcy wyprzedzają pieszych na pasach!!! Ale faktycznie jadą po piętach, gdyby człowiek się zatrzymał to koniec szpital lub na ul.Mikołaja.
Daleko nam do kultury jazdy na Zachodzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To cieszy! Jest dobrze!

Ktoś chętny?

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Diabła, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów bożych".


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org