środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Paplik, czy w tym przypadku, to też ten Twój \"cały cywilizowany świat\" potępia?

Edvard18- czytając wcześniej Twoje posty domyślałam się, że to możesz być Ty. Teraz mam już pewność ;-) Dotychczas nie znałam Ciebie z tej strony. Pozory jednak mylą...

Pozdrawiam Robercie J.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplik, czy w tym przypadku, to też ten Twój \\\"cały cywilizowany świat\\\" potępia?

drodzy współdyskutanci,
nie sprzeczajmy się o szczegóły,
proszę o przykłady łamania naszych praw i propozycje zrobienia z tym porządku,
Łomża to niewielkie miasto, myślę więc, ze dało by się ukrócić zapędy bezkarnych i bezczelnych lekarzy i pielęgniarek...Jest jedno pogotowie i jeden szpital, więc nie ma potrzeby rozdrabniania sprawy. Konkretna i uzasadniona skarga do dyrektora a jeśli to nie podziała do Urzędu Marszałkowskiego w Białymstoku i myślę, że panowie i panie "lekarzyny" przestaną się panoszyć i olewać nas za nasze pieniądze.
Kto z was ma odwagę wziąć udział w takiej akcji?

Pozdrawiam was ciepło :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplik, czy w tym przypadku, to też ten Twój \\\"cały cywilizowany świat\\\" potępia?

Jakie muzeum? ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplik, czy w tym przypadku, to też ten Twój \\\"cały cywilizowany świat\\\" potępia?

http://military-zone.sklep.pl/p589,magazynek-do-pistoletu-asg-na-kulki-6mm-m84-firearm-302-i-304.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplik, czy w tym przypadku, to też ten Twój \\\"cały cywilizowany świat\\\" potępia?

Wy chłopacy to umiecie ze sobą pogadać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplik, czy w tym przypadku, to też ten Twój \\\"cały cywilizowany świat\\\" potępia?

:) ostatnio jak brałem pralkę boscha to w neonecie natchnąłem się na mega promocję..identyczny model jaki znalazłem na agito za 1160 z dostawą gratis!! w neonecie naszym łomżyńskim był za 1599 i oczywiście z napisem promocja, uśmiałem się, plus oczywiście 70zł za transport i wniesienie..
dziwnym trafem ta sama pralka w na stronie neonetu była za 1199..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplik, czy w tym przypadku, to też ten Twój \\\"cały cywilizowany świat\\\" potępia?

ja polecam pania przestrzelska z piatnica ;] super pani ja u niej sie uczylem i zdalem ;]

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplik, czy w tym przypadku, to też ten Twój \\\"cały cywilizowany świat\\\" potępia?

Transponder



Nie zwracaj uwagi na teksty ludzi, którzy nie umieją używać przecinków w zdaniach złożonych. Pisz swoje, a ja będę Cię wielbił z a w s z e :-))))))))))))))



P O Z D R A W I A M



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplik, czy w tym przypadku, to też ten Twój \\\"cały cywilizowany świat\\\" potępia?


... a i jeszcze jedno, spróbuj wyciągnąć kartę pamięci, może jest przeładowana tzn. ma zajęte więcej niż 90 %.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org