środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
efekty 8 lat rządów PIS

Po **** się pytasz, jak i tak spędzisz na forum?;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: efekty 8 lat rządów PIS

z roboty go wywalili i sie msci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: efekty 8 lat rządów PIS

ja sie tam nie dziwie zawsze to bylo wiadome...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: efekty 8 lat rządów PIS

a taka ladna kolumna byla

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: efekty 8 lat rządów PIS

Co się unosisz, kolumna w stanie surowym więc ta "wrzuta" w niczym nie przeszkadza, wykończonych nie malowali :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: efekty 8 lat rządów PIS

Siema :) Mam prośbe abyście mi pomogli chce zostać streetworkerem i nie mam pojęcia jakie dokumenty są mi do tego potrzebne czy trzeba robić jakieś badania i wogóle... :/ z góry dziekuje :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: efekty 8 lat rządów PIS

A to masz przepis na antenę zewnętrzną:





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: efekty 8 lat rządów PIS

Kupując psa w pseudohodowli, mówiąc najprościej, skazałaś jedno schroniskowe szczenię na dalszą bezdomność. Chciałaś psa, który docelowo będzie mały i który na tamtą chwilę był szczenięciem. I takiego prędzej czy później znalazłabyś w schronisku, być może byłby tam razem ze swoją matką. Tłumaczenie, że chciałaś wiedzieć co kupujesz, po jakich jest rodzicach mija się z celem, bo nawet ojca można podstawić dowolnego i nie mając przed nosem metryki szczeniaka możesz tylko wierzyć na słowo. Nie wspominając już o wcześniejszych pokoleniach. I zwykle taki sam poziom wiedzy mamy o pochodzeniu schroniskowych szczeniąt.
Argumenty o psie niealergizującym już wcześniej zostały podważone.
Białe szczeniaki też bywają w schroniskach.
Masz jeszcze jakieś propozycje dlaczego lepiej kupić u pseudohodowcy niż adoptować?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: efekty 8 lat rządów PIS

Nie , wcześniej było ok, chrome mi nie odpowiada...jk powrócić do tego wcześniejszego..? :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: efekty 8 lat rządów PIS

ps. czasem mam wrażenie że Bin Laden z CB i ty macie tą samą krew :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: efekty 8 lat rządów PIS

Juz "się naprawiło", uznajcie temat za nieważny, niech admin go skasuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: efekty 8 lat rządów PIS

Czarnakawaoporanku, czy w jakimkolwiek moim poście pojawiło się wyzwisko ?
Zanim zostałam wolontariuszką w schronisku była tylko jedna-debi40,ale rzadko się spotykamy,bo przyjeżdżamy w innych dniach.
Wcześniej na temat schroniska i psów rzadko pojawiały się tematy na forum,a wolontariuszy jakoś nie było.
Jakiś czas temu prosiłam na tym forum o chętne osoby do wolontariatu.Zgłosiło się kilkanaście.Do schroniska przyjechały tylko dwie.Jedna z nich była tylko raz,nieregularnie,ale wciąż przyjeżdża.Reszta wcale się nie pojawiła.A nie byłam wtedy "złośliwą i nadgorliwą wolontariuszką".
Informujesz kogoś,gdzie można kupić szczeniaka mając świadomość,że nie jest to legalna hodowla.Może być tak,że ci ludzie będą mieć zbyt i suczka co cieczkę będzie rodzić.Nie wiadomo do jakich domów trafią szczeniaki,nie wiadomo,czy nie zasilą szeregów schroniskowych piesków.Jeśli zostaną porzucone jako młode to raczej szybko znajdą domek.A jeśli trochę starsze już niekoniecznie.Pieski nie są znakowane,więc w przypadku porzucenia niemożliwe będzie ustalenie ich hodowcy(pseudohodowcy).
Nie potrzebuję oklasków dla mojej pracy,wystarczą mi wesołe ogonki w schronisku i radość jaką sprawiają mi zdjęcia z nowych domków naszych byłych podopiecznych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: efekty 8 lat rządów PIS

Kto został zaproszony na rozmowę klasyfikacyjną?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: efekty 8 lat rządów PIS

To chyba Ty raczej czegos nie pojmujesz, całą noc komentowałam ... to trzeba było trochę paragrafów poczytać !

Co do zakresu podmiotowego stwierdzić należy, że tajemnica lekarska obowiązuje w zasadzie do wszystkich osób i innych podmiotów poza samym pacjentem. W szczególności tajemnica lekarska nie pozwala także na przekazywanie informacji uzyskanych w związku z wykonywaniem zawodu lekarza innym pracownikom zakładu opieki zdrowotnej – od personelu medycznego począwszy na administracji skończywszy – jeżeli nie uczestniczą oni w procesie leczenia. Informacje niezbędne należy przekazać innym lekarzom lub innym uprawnionym osobom w związku z udzielaniem świadczeń medycznych, w szczególności zaś pielęgniarkom, ale tylko w zakresie, w jakim jest w tym celu potrzebne. W odniesieniu do pielęgniarek należy wskazać przepis art. 22 ustawy z dnia 5 lipca 1996 r. o zawodzie pielęgniarki i położnej zgodnie, z którym pielęgniarka ma prawo do żądania od lekarza informacji niezbędnych do wykonywania jego zleceń. W sytuacji, kiedy pacjent jest nieletni lub ubezwłasnowolniony, ewentualnie nieprzytomny lub niezdolny do zrozumienia znaczenia informacji, tajemnica lekarska nie obowiązuje w stosunku do osób, które mają prawo do wyrażania zgody za pacjenta na wykonywanie zabiegów medycznych, co odnosi się do przedstawiciela ustawowego lub opiekuna faktycznego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: efekty 8 lat rządów PIS

Wolałbyś coś, ala kościół, to i w niedzielę nie grzech pójść.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: efekty 8 lat rządów PIS

Chaplin podaj swój nr, zadzwonię

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: efekty 8 lat rządów PIS

Wgrywając nowy soft stracisz wszystko, niestety:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: efekty 8 lat rządów PIS

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: efekty 8 lat rządów PIS

Już wczoraj, ale cieszę się, że do mnie dołączyłaś. Gdybyś pomyślała chwilę przed napisaniem, to nie byłoby tej arcyciekawej dyskusji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: efekty 8 lat rządów PIS

i co myslisz, zecie tu zarasz wszyscy wpisza na liste?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org