środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Medyczne eldorado cowidowe

szooooookk !!!!!!!!!!!!!!!!!!! nowy kebab i takie cyrki stara buła to co można pomyśleć o reszcie ???? w sklepie z pieczywem piątnica można kupić bułkę do kebaba sosy na stacji bęzynowej lub sos bona do kebaba np w feniksie w lomzy ogórki pomidory troche kapuchy co kto woli i mięso z kurczaka podsmażane w małych kawałeczkach w przyprawie kamis do kebabu a do bułki wystarczy opiekacz który kupiłem za 29.90 z wymienna płytka grilującą i człowieku wiesz co zjesz, gdzie jak i czym to zrobione. Moja dziewczyna pracowała w kebabie i od tamtej pory nie jem na mieście tego specyfiku ale każdy decyduje za swój żołądek ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medyczne eldorado cowidowe

a co to za różnica na jakich blachach kto jeździ ? a czy to że ma BLM to znaczy że gorszy jakiś? trochę tolerancji dla ludzi.
I myślę że to nie ma znaczenia jaką ma się rejestrację a czy jeździ się z głową !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medyczne eldorado cowidowe

Ja na temat tych PRASOWANYCH ODPADKÓW i odświerzanych w mikrofali wczorajszych bułek sie nie wypowiem :)

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Diabła, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów bożych".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medyczne eldorado cowidowe

ale że co?

że bydło w Łomży, czy że pobazgrają?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medyczne eldorado cowidowe

To żaden błąd, zostań przy Chromie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org