środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy wywieszenie polskiej flagi w Polsce, to już równa się byciem ruskim szpiegiem?

do Kołobrzegu, tam jest niezłe pole namiotowe no i dobra impreza :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wywieszenie polskiej flagi w Polsce, to już równa się byciem ruskim szpiegiem?

takie klasy są już od wielu lat w sp10

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wywieszenie polskiej flagi w Polsce, to już równa się byciem ruskim szpiegiem?

ja znalazłem , swojej dałem , kasy zaoszczedzilem piwa nakupilem i spokoj :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wywieszenie polskiej flagi w Polsce, to już równa się byciem ruskim szpiegiem?

Jak dla mnie to prowokacja i nic więcej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wywieszenie polskiej flagi w Polsce, to już równa się byciem ruskim szpiegiem?

urodziłem się i mieszkałem w łomży bardzo długo a od pewnego czasu mieszkam 4 km pod łomżą zmieniłem blachy na BLM i jestem zadowolony bo mam w lomży świetną pracę a na wiosce dom i tak się żyje BLM( bez gospodarki) a nie jeden BL nie umie parkować napatrzyłem się przez te wszystkie lata na różnych "super" kierowców

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wywieszenie polskiej flagi w Polsce, to już równa się byciem ruskim szpiegiem?

Czy ktoś pracował w tej firmie?Jak tam jest bo mam propozycję pracy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wywieszenie polskiej flagi w Polsce, to już równa się byciem ruskim szpiegiem?

Ktos tu chyba naprawde ma nierowno pod sufitem...
I brawa za przeblysk inteligencji, podac swoje dane i nazwisko plus zdjecie, na dodatek po tym, co sie nawypisywalo. Do tej pory przynajmniej myslalem, ze to trolling.
Widac do niektorych jeszcze nie dotarlo, ze internet nie zapomina, a metody wyszukiwania sa coraz lepsze. Moze za pare lat bedzie komus zalezec na jakims dobrym stanowisku albo zrobieniu powaznego biznesu, a tu ktos postanowi przeswietlic potencjalnego kandydata/partnera i wyskoczy taka smieszna strona 4lomza.pl, gdzie bedzie sie mozna naczytac...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wywieszenie polskiej flagi w Polsce, to już równa się byciem ruskim szpiegiem?

byl ktos interesuje mnie opinia o tym barze jakie jedzenie itp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wywieszenie polskiej flagi w Polsce, to już równa się byciem ruskim szpiegiem?

ex-comp nowogrodzka np. tak zwanej szkoły ósemki po 11zł zamienniki tam maja bo sam kupuje



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wywieszenie polskiej flagi w Polsce, to już równa się byciem ruskim szpiegiem?

Witam, chcę wysłać kwiaty i z tąd moje pytanie: gdzie, za ile wysyłka (bukiet).

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Diabła, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów bożych".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wywieszenie polskiej flagi w Polsce, to już równa się byciem ruskim szpiegiem?

Olszaxxx
15 czerwca 1418 – nadanie Łomży prawa miejskiego chełmińskiego przez księcia Janusza I.troszkę więcej minęło niż Ty Podałeś :-)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wywieszenie polskiej flagi w Polsce, to już równa się byciem ruskim szpiegiem?

Znalazło się kółko wzajemnej adoracji ;)

Niestety czytanie ze zrozumieniem to jedna z bardzo słabo rozwiniętych umiejętności wśród społeczeństwa. Dlatego zamiast dyskusji pod każdym prawie tematem na forum wynikają kłótnie, wyzwiska i stare, mało wartościowe teksty typu "nie będę zniżać się do T/twojego poziomu". Ot odbicie piłeczki.
Ciężko zrozumieć, że ktoś się z kimś przecież zgadza, ale ma również coś więcej do powiedzenia. Prawda elina? I ile bym nie pisała, że szanuję Twoją pracę, że jestem ZA adoptowaniem zwierząt ze schroniska, że sama przygarnęłam bezdomne psy, że przyznaję - kupiłam psa od pseudohodowcy, ale nie uważam tego za nic złego, skoro są to normalni ludzie godni polecenia innym poszukującym psa tej rasy (oj przepraszam "tego typu").
Złamałam prawo? To proszę mnie ukarać za to, że świadomie dałam pieniądze za psa, który mógł przyjść na świat wśród tak wspaniałych opiekunów, dbających o swoje zwierzęta i śpiących z nimi w jednym pomieszczeniu.
....Mam czyste sumienie skoro chowam dwa psy bezdomne, mam dodatkowo psa, o którym marzyłam i nie żałuję przy każdej okazji datków na schronisko i inne placówki pomagające zwierzętom.
I co z tego? Pani elina i tak mnie neguje, pokazując tym samym, że chyba nie warto postępować nawet w ten sposób? Jeżeli tak złośliwi i nadgorliwi są wolontariusze to nikt nie chce iść ich śladami - więc może dlatego wciąż ich za mało? Oby nie :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wywieszenie polskiej flagi w Polsce, to już równa się byciem ruskim szpiegiem?

Kolejna reklama ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wywieszenie polskiej flagi w Polsce, to już równa się byciem ruskim szpiegiem?

a ja jestem ciekaw co za kebab w nowogrodzie??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wywieszenie polskiej flagi w Polsce, to już równa się byciem ruskim szpiegiem?

po ile masz te piora



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wywieszenie polskiej flagi w Polsce, to już równa się byciem ruskim szpiegiem?

marnie

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy wywieszenie polskiej flagi w Polsce, to już równa się byciem ruskim szpiegiem?

Ja używam lipton Jelow label (żółte opakowanie) polecam

Lewicowa tyrania wyrażona w czynach jest o wiele gorsza od nienawiści wyrażonej w słowach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org