poniedziałek, 13 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polska znów spadła w rankingu wolności prasy. Najgorsze miejsce w historii

mercedes jolanta falkowska -przyjmuje w szpitalu na kase

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska znów spadła w rankingu wolności prasy. Najgorsze miejsce w historii

509452405

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska znów spadła w rankingu wolności prasy. Najgorsze miejsce w historii

dziekuje.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska znów spadła w rankingu wolności prasy. Najgorsze miejsce w historii

To co napisaliście jest zgodne z prawdą, ponieważ sam miałem taki przypadek dostarczono mi pizze wiec od razu sprawdziłem czy jest ciepła okazało się, że jest całkiem zimna i ser już był chłodny zadzwoniłem do pizzeri powiedziałem, że za pizze nie płace bo jest zimna pizzy nie oddałem, a kierowcy dałem 5 za dojazd bo przyjechał w miarę szybko tak jak było ustalane. Nie polecam tej pizzeri jest wiele innych lokali gdzie można zjeść naprawdę pyszne jedzenie np: u chińczyka na Giełczyńskiej i w Pizzeri Paccino.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska znów spadła w rankingu wolności prasy. Najgorsze miejsce w historii

Za 20 zł mogę Ci sprzedać nową pokojową .Leży niepotrzebna.
Mam jeszcze 2 nowe dekodery i antenę zewnętrzną do sprzedania za pół ceny zakupu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska znów spadła w rankingu wolności prasy. Najgorsze miejsce w historii

a co to za antena br1?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska znów spadła w rankingu wolności prasy. Najgorsze miejsce w historii

Mogę powiedzieć jak jest w naszym schronisku.Jeśli pies do niego trafi jest przede wszystkim odrobaczony (jeśli ma pchły również odpchlany),obowiązuje go 2-tygodniuwa kwarantanna,bo może właściciela (jeśli w tym czasie się on nie znajdzie pies staje się własnością schroniska) i jeśli jest chory w tym czasie powinny być już jakieś objawy.Po kwarantannie zostaje zaszczepiony i wykastrowany (wysterylizowany).Jeśli pies do schroniska trafi chory jest leczony.Większość psów dość szybko adaptuje się w schronisku.Zdarzają się psy wycofane.Osobiście nigdy nie spotkałam się z agresją.Czasami jest agresja lękowa,która po pewnym czasie mija,przynajmniej w stosunku do pracowników.Jest kilka piesków,które z powodu "niestabilnego" usposobienia nie zostaną wydane do adopcji.Swoje życie spędzą w schronisku.Jeden z takich psów wydaje się normalny,ale to pozory.Kiedy jestem poza boksem podbiega merdając ogonem,trochę poszczeka,ale niegroźnie.Wchodzę do boksu ten pies ucieka do budy,pozostałe dwa podbiegają do mnie,łaszą się.Tamten wygląda z budy,widzi zachowanie towarzyszy i waha się.Po moich namowach wyjdzie,trudno go dotknąć,bo jest czujny i odskakuje.W końcu udaje mi się go pogłaskać,ale muszę być ostrożna.Wystarczy,że dotknę go niewłaściwie i straszy zębami.Musiał mieć za sobą traumatyczne przejścia i sam nie wie jak ma się zachować w stosunku do człowieka i czego od niego się spodziewać.Mógłby trafić tylko do doświadczonego opiekuna.
Jeśli pies ma kleszcze to są usuwane,dostaje zastrzyk chroniący go przed babeszjozą.
To normalne schronisko nastawione na opiekę nad psami.Każdy pies ma szansę.Nie usypia się psów z powodu starości,kalectwa.Musi być naprawdę ciężko chory i cierpiący,żeby podjąć taką decyzję.To już ostateczność.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska znów spadła w rankingu wolności prasy. Najgorsze miejsce w historii

psie forum...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska znów spadła w rankingu wolności prasy. Najgorsze miejsce w historii

Witam. W Białymstoku nie wiem czy jest, ale na przełomie marca i kwietnia będzie taka galeria w Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska znów spadła w rankingu wolności prasy. Najgorsze miejsce w historii

FIN, napisałem to samo tylko kulturalniej :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska znów spadła w rankingu wolności prasy. Najgorsze miejsce w historii

heh :) szanelka, nie żebym Cie obrażał ale wypowiedz milki tylko inteligentni ludzie zrozumieja :)

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska znów spadła w rankingu wolności prasy. Najgorsze miejsce w historii

To co to za schronisko dla bezdomnych zwierząt! Ciekawej rzeczy się dowiedziałam, bo przez tel. nikt mnie o tym nie poinformował! A po czym poznajecie psy z miasta od tych ze wsi? Po akcencie? Inaczej szczekają? Pewnie z tobą miałam przyjemność tych rozmów o ile o przyjemności tu mowa. A powiedz co z psami ze wsi można zrobić jak są bezdomne? Ile czasu muszą w mieście pomieszkać, żeby stały się miastowymi? Czyli schronisko w Łomży jest dla wybranych!? Jak mu dobrze z oczu patrzysz to ma pies szansę, a jak nie to co, skazany na śmierć? To jaka to pomoc dla zwierząt jak przechodzą taką selekcję? Żenada.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska znów spadła w rankingu wolności prasy. Najgorsze miejsce w historii

k2506 co jest wg Ciebie takie żenujące? Że schronisko ma podpisana taka umowę z UM? Napisz skargę do UM, że chcesz, by psy nie należące do okręgu Łomży również przyjmowali. Schronisko nie może robić co chce, jest obłożone pewnymi normami, niestety. Psiaki z innych gmin trafiają do schronisk im przynależnych.
To nie wymysł pani prowadzącej schron, a urzędników :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska znów spadła w rankingu wolności prasy. Najgorsze miejsce w historii

W sklepie komputerowym,tusz 1000

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska znów spadła w rankingu wolności prasy. Najgorsze miejsce w historii

k2506 zadzwoń do mnie lub puść sygnał to ja oddzwonię : 608 416 949

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska znów spadła w rankingu wolności prasy. Najgorsze miejsce w historii

xebis.pl mają dobre tusze znaczy zamienniki z gwarancją i o wiekszej pojemności :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org