wtorek, 14 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak to jest z tymi sukcesami?

Właśnie, jaka najlepsza, też chciałbym się dowiedzieć, co piłem. W latach 90-tych ktoś przywiózł z Anglii, taką samą kupiłem kilka lat temu poznałem opakowanie gdzieś za granicą, postanowiłem sprawdzić, czy ta sama herbata i nie pomyliłem się. Ten sam niesamowity smak. Sypana z gatunku earl grey, żółta (opakowanie) jak Twinings, z wizerunkiem któregoś z Grey-ów, ale żeby zapamiętać jaką nazwę nosiła nie przyszło mi do głowy. W ubiegłym roku przewertowałem internet (google grafika), że po opakowaniu pamięć wróci i ani pudełka również pamięci nie odzyskałem. W naszych sklepach niestety nie rzuciła się w oczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest z tymi sukcesami?

wy się nie bojcie w mieście i okolicznych wiochach kasy jest w pyte. Jeszcze się zdziwicie jak bedzie brakowac miejsc do parkowania pojazdów. Sami się przekonacie. Moim zdaniem porażka to ten wygląd tej galeri. Te przeszklone szyby a za nimi blacha falista to wyglada jak blaszak z okresu PRL nic polotu fantazji okropna elewacja.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Diabła, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów bożych".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest z tymi sukcesami?

dobra herbata? i do tego z marketu? to razem nie pasuje do siebie. w zwykłym sklepie nie kupisz dobrej herbaty.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest z tymi sukcesami?

wpm... a co sephore otwierają, że sie boisz konkurencji hmmm?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest z tymi sukcesami?

Witam serdecznie. Wiem, że w dzisiejszych czasach to praktycznie niemozliwe, ale... Dostałam prezent na walentynki i... niestety zgubilam go przy dworcu, przy przystanku MPK , w nocy z czwartku na piątek w godzinach 23-24 wróciłam późno i miałam dużo toreb i ta CZARNA jedną mi niestety wypadła... Chciałabym odzyskać chociaż tylko zawartość czerwonego pudełka, a reszta niech będzie znaleźne :) lub całość, a nagroda w postaci gotówki :) Moze to naiwne, bo w dzisiejszych czasach bardzo rzadko kto odpowiedzialby na takie ogłoszenie... proszę o kontakt na adres email z góry serdecznie dziękuję :) byłabym bardzo wdzięczna

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest z tymi sukcesami?

Najlepsza hierbata to jest plujka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest z tymi sukcesami?

Na facebooku jest do adopcji grzywacz chinski. Mam takiego i one sa naprawde malo uczulujace. Suczka przebywa w Suwalkach. Poczytaj o tej rasie i jezeli chcesz psa, ktory bedzie sie tulil to to jest wlasciwa rasa...
Suczka ma w tej chwili obcieta grzywke, ale popatrz jak wygladaja nie ostrzyzone psy tej rasy lub przesle Ci zdjecia na maila swojego psa, to zobaczysz.
Dziewczyna, ktora sie tym psem zajmuje nazywa sie Izabela Golub. Polecam goraco te rase.
Pozdrawiam serdecznie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest z tymi sukcesami?

Szukam dobrego nauczyciela od J.Angielskiego dla dziecka 7-8 lat, może zna ktoś taką osobę i może polecić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest z tymi sukcesami?

Żeby nie BLM ,to BL by z głodu pozdychało

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest z tymi sukcesami?

Może wreszcie rodzimi pizdnesmeni z branży odzieżowej zobaczą na czym polega, przecena i wyprzedaż. 30/50/70%

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest z tymi sukcesami?

bo urzędnik by sie obruszyl i zbulwersowal

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest z tymi sukcesami?

a co ty sie tak martwisz, przeciez rynek sam zweryfikuje co potrzebne a co nie


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest z tymi sukcesami?

Bo są równi i równiejsi... Tzn urzędnik ma robotę i płacę, i za grosze nie chce mu się dupy ruszyć, a bezrobotny, szczególnie w naszej Łomży każdej pracy się chwyci, nawet jak mają to być takie ochłapy jak złotówka z groszami...

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest z tymi sukcesami?

Autor: belfer (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08-02-13 08:23

Może wreszcie rodzimi pizdnesmeni z branży odzieżowej zobaczą na czym polega, przecena i wyprzedaż. 30/50/70%





Lubię to!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest z tymi sukcesami?

Koniec z niskim odszkodowanie z OC, dzwoń 501-224-296

Jeśli:

- dostałeś odszkodowanie z OC
- rozliczyłeś szkodę na kosztorys
- a jednak jako poszkodowany uważasz, że Towarzystwo Ubezpieczeń zaniżyło Twoje odszkodowanie

WARTO WRÓCIĆ DO SPRAWY!!! ZADZWOŃ, WYJAŚNIMY JAK TO ZROBIĆ.

Kto może dochodzić roszczenia:

- poszkodowany w kolizji lub wypadku drogowym, od którego nie minęło więcej niż 3 lata,
- osoby którym zostało wypłacone odszkodowanie z OC sprawcy i nie były wystawione rachunki faktury VAT.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org