środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
polityce wywołują wojny a obywatele giną.

Ja 28 grudnia zgubiłam złoty kolczyk w kształcie koła w Kauflandzie lub w drodze do niego. Jeśli ktoś znalazł proszę o kontakt na maila, przewidziana nagroda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polityce wywołują wojny a obywatele giną.

Hej a znacie powiedzenie, "Znalezione, nie kradzione"? Mimo wszystko, jak znajdziecie coś cennego typu laptop, portfel, klucze, telefon, to zawsze warto szukać właściciela, no chyba, że znajdziecie jakieś pieniądze na ulicy tak zupełnie bez niczego, sam banknot albo monetę, to wtedy potencjalnych właścicieli takiej zguby po daniu ogłoszenia znalazłoby się od razu z pół miasta. Raz znalazłem z moją ex 100zł pod Lidlem w dzień zaduszny bodajże. Przydało się oj przydało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polityce wywołują wojny a obywatele giną.

Do Rejonowego, do wydziału sądu Rodzinnego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polityce wywołują wojny a obywatele giną.

Dokładnie-rasowa nie jest,ale debi itd nie naskakujcie na ludzi...wielkie znawczynie tylko krytykują...Edvard masz 100% racji,że będzie to spora psinka co łatwo można wywnioskować po jej łapkach...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polityce wywołują wojny a obywatele giną.

Poproś rodzinnego oni też wypisują kontynuację:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polityce wywołują wojny a obywatele giną.

W Łomży to najbardziej brakuje ruskiego pomnika POBIEDY :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polityce wywołują wojny a obywatele giną.

Jedz na ul. Szeeroką nr 26, pan Zbyszek zrobi to jak nalezy i nie za drogo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polityce wywołują wojny a obywatele giną.

Ok mam już fotki porobione to daję linki, jak pozna ktoś, że to jego to niech da znać na maila.

http://imageshack.us/photo/my-images/72/p3001132006.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/812/p30011320061.jpg/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polityce wywołują wojny a obywatele giną.

Pracowników z uprawnieniami i odpowiednim wykształceniem wciąż brakuje, a praca czeka! Gdzie? W przedsiębiorstwach zatrudniających pow. 100 osób, Państwowej Inspekcji Pracy, Państwowej Inspekcji Sanitarnej, Urzędach Dozoru Technicznego, a także firmach zajmujących się organizacją szkoleń z zakresu BHP, służbach BHP i w wielu innych miejscach.

Dlaczego pracownicy z tytułem technika BHP mają większe szanse na lepszą pracę i wyższą pensję? Obecnie w każdej firmie liczącej powyżej 100 pracowników musi być zatrudniony specjalista odpowiedzialny za bezpieczeństwo pracy - inspektor BHP. Zgodnie z przepisami na każdych 600 pracowników musi być co najmniej jeden inspektor. Jeśli w przedsiębiorstwie pracuje mniej niż 100 osób, inspektorem może być jeden z pracowników firmy.

Trzeba się spieszyć. Dlaczego? Od 1 lipca przyszłego roku inspektorem BHP będzie mógł zostać absolwent specjalistycznego technikum lub studiów podyplomowych. Samo zrobienie kursu nie wystarczy.

Najlepszym wyjściem jest uzupełnienie wykształcenia w Szkole Policealnej. Można zrobić to zaocznie i za darmo! Wystarczy wypełnić formularz www.zak.edu.pl/formularz_kontaktowy
a pracownik sekretariatu oddzwoni i umówi zainteresowanego za dogodny termin. Nauka trwa tylko 3 semestry.
Po zakończeniu szkoły Absolwent podchodzi do państwowego egzaminu i uzyskuje tytuł technika bhp.

Zapisz się teraz. Pierwsze zajęcia już 23/24 lutego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polityce wywołują wojny a obywatele giną.

Ani trochę. Kolczyk w pępku uważam za symbol "kure*stwa", a jestem gościem z klasą, który nigdy nie płacił i płacił za to co oferują takie "panie" nie będzie. Bo nie korzysta z ich usług.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org