czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Brawo PIS! pato-opozycja szaleje.

w starej łomży też naprawiają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo PIS! pato-opozycja szaleje.

Ze względu na małe zainteresowanie spektakl pt. Dziwna Para który został przełożony na 18.01.2013r. oraz spektakl pt. Prawda zostały odwołane. Osoby które nabyły bilety zostaną zwrócone pieniądze. Prosimy o kontakt telefoniczny 798-629-444 oraz e-mailowy biuro@badurekart.pl w celu umówienia formy zwrotu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo PIS! pato-opozycja szaleje.

FeMaLe dziekuje;)oczywiście rozumiem że w sezonie grypowym takie ograniczenie musi być zdrowie maluszków najważniejsze aczkolwiek chciała bym rodzić razem z mężem ale z tego co piszesz to jest to mozliwe a termin mam juz takze lada chwila lada dzien urodze;)i wtedy wyrażę swoją opinie mysle ze nie bedzie zle nastawiam sie optymistycznie i bez wygórowanych wymagan chce tylko zdrowe dziecko nic wiecej zeby nie zwlekali z podejmowaniem własciwych decyzji w czasie, chce rodzic naturalnie i wiem ze poród boli jestem na to przygotowana ale jesli wiedziała bym ze od cc zalezy zycie mojego dziecka z pewnością wybrała bym cc w prywatnej klinice .nad pojedynczą salą sie zastanawiam bo chyba dobrze jak obok ktos jest z kim mozna podzielic sie wrazeniami doswiadczeniami w razie czego spojrzy na dziecko a dodam ze mąż nie moze przebywac 24 na dobe .dziekuje za wszystkie informacje pozdrawiam;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo PIS! pato-opozycja szaleje.

Tu tylko jasełka mają rację bytu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo PIS! pato-opozycja szaleje.

Oddam w dobre ręce ok. 2 letnią świnkę morską. Samiczka jest zdrowa, zadbana i oswojona.
Kontakt: tel. 600663532, mail: 9meerkat6@gmail.com





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo PIS! pato-opozycja szaleje.

Jasełka są za darmo:) a bilety niestety przeszacowane jak na takie miasteczko, taka jest prawda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo PIS! pato-opozycja szaleje.

Czy ktoś wie dlaczego w Centrum Rekrutacyjnym Tesco po zaniesieniu CV proponują 1/2 etatu???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo PIS! pato-opozycja szaleje.

typowa wiocha,ja nie wiem kto tego slucha,ale jak to wiocha kombajn i w pole.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo PIS! pato-opozycja szaleje.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo PIS! pato-opozycja szaleje.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org