czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tragiczne skutki powrotu Tuska i wściekłych macic.

Zajęcia spoko, ale trochę przy drogo :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tragiczne skutki powrotu Tuska i wściekłych macic.

Sorry kania,ale wiem tyle,ile napisałam (słyszałam po 19 ogłoszenie w radio i przeklikałam na forum).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tragiczne skutki powrotu Tuska i wściekłych macic.

O postępy czyni. Widzę że, w szkole dobrze słuchałeś co ziomeczki do ciebie mówią czy jak po tobie spalona gumę robili





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tragiczne skutki powrotu Tuska i wściekłych macic.

mowienie ze vw to jest to samo co skoda to tylko wlasne dowartosciowywanie wlascicieli skody :P to jest cos w stylu "nie stac mnie na vw kupilem skode wiec wmowie sobie ze zrobilem interes zycia bo mam to samo za mniej .. :p" moim zdaniem warto by bylo rozebrac taka skode i vw po 100.000 do najmniejszej srubki sprawdzic silnik turbiny podwozie nadwozie stan korozji zmeczenia zuzycia wnetrza :) .... jak to robi np pewna gazeta motoryzacyjna :) .... auta dzis to produkt prestizowy gdyz ludzie oczekuja juz wiecej niz przejechac z punktu A do punktu B bez wiekszych emocji komfortu .. :) kazdy ma swoje odczucia smaku jednemu skrzypienie plastikowych zle spasowanych elementow przeszkadza drugiemu sprawia przyjemnosc :P ... ja wole dolozyc do lepiej wykonanego auta wewnatrz z lepszych materialow lepiej spasowanego i nawet dolozyc wiecej gdyb komfort jazdy w przyjemnym otoczeniu sprawia iz mam z jazdy przyjemnosc czuje sie dobrze przez co nie jestem tykajaca bombą za kierwnica :) ... a zamiast tej calej ferajny vw skody seata audi moze w druga manke :DD hehe opel chevrolet kia mazda nissan jakis francuzik :D hehehe pozdrawiam :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tragiczne skutki powrotu Tuska i wściekłych macic.

Autor: Darek1638 (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 17-01-13 01:01


No ok wiadomo jak jest:

, że Łomża to Mazowsze od zawsze i tego nie zmieni podział administracyjny.

To tylko podział ,tak jak było 49 województw wcześniej,więc to można w każdej chwili zmienić mając władzę.,a tego nam nikt nie odbierze,że leżymy na
mazowszu.

Nuta jak nuta to gościu śpiewa z Gdańska i uznał ,że Łomża jest stolicą podlasia i git i tak powinno być!

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tragiczne skutki powrotu Tuska i wściekłych macic.

witam.potrzebuję sumiennej i dokładnej osoby która zechce posprzątać mi dom jutro.nie wykluczona dalsza współpraca na stałe.Bardzo mi zależy na jutrzejszym dniu .Proszę o napisanie na adres mefacit1@wp.pl nr telefonu oddzwonię



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org