czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Milion zachorować w usa

katynska jest przy Kosciele Milosierdzia Bozego

Covidiota covidiote pogania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Milion zachorować w usa

Zatem ulica Katyńska znajduję się przy Orliku. Jest to przy nowo wybudowanej galerii Veneda. Wjeżdżamy na ulicę Zawadzką od strony ulicy Sikorskiego. Jadąc w górę skręcamy w pierwszy zakręt w prawo, który znajduję się zaraz za budynkiem Venedy, to jest właśnie ulica Katyńska. Mam nadzieję, że zrozumiale określiłem ;)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Milion zachorować w usa

Powiedz gdzie mieszkasz na jakiej ulicy. Bo może będzie można założyć osiedlówkę jakąś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Milion zachorować w usa

Ja tak czytam o tym stowarzyszeniu, czytam i już wiem, że faflut się w stowarzyszeniu zaplątał. Jak jest to tak wspaniałe stowarzyszenie, to dlaczego wszyscy członkowie zarządu w 2009 roku na walnym powiedzieli jednogłośnie dziękujemy i odeszli? Lecz nie odeszli na zasłużony odpoczynek emerytalny ale przeszli do konkurencyjnego Towarzystwa prowadzonego przez Pana, który do 2004r był Prezesem w Edukatorze. Zarząd, który został powołany 2009r na szczęście dla pani prezes, bo przez moment została sama bez zarządu, okazał się nieposłuszny. Jak może troje członków czteroosobowego zarządu nie podpisać sprawozdania rocznego 2011r.!!!!!! jak mógli nie zgodzić się z bilansem roczym stowarzyszenia!!!!!!!. Tu się znowu zapląt faflut i on się tak w tym stowarzyszeniu plącze. I pytanko -jak tam KRS? W artykule czytałem, że to dzisiaj miało nastąpić oczyszczenie pani, czy już zatwierdzili demokratycznie ha,ha, ha wybrany nowy podległy zarząd? A faflut dalej się plącze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Milion zachorować w usa

dobry pomysł, bo rzeczywiście brak czegoś takiego w Łomży; młodzi maja swoje lokale z dyskotekami a ci trochę dojrzalsi nic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Milion zachorować w usa

http://www.youtube.com/watch?v=nDLuUrPvrU0


Niema jak to Julek :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Milion zachorować w usa

517413110
chcesz to cie zawiozę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Milion zachorować w usa

W "Aromie" na Grobli Jednaczewskiej w piątki można "poruszać nóżką". Małolaty tam raczej nie bywają. :-)
Nie wiem, czy w dalszym ciągu, ale do tej pory pogrywało tam dwóch chłopaków na gitarkach. Polecam "starszej młodzieży".
Można zadzwonić i zapytać. Ich stronka to http://www.aroma-restauracja.com/index.html
Jedzonko też spoko. Danie dnia nie zawsze, ale w menu są fajne rzeczy.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Milion zachorować w usa

Siemanko, jakieś 1,5 godziny temu gdy szedłem z dziewczyną kupić odkurzacz do pewnego sklepu, którego twarzą od jakiegoś czasu jest niejaka doda czy jakiś inny blond pokemon, po przeciwnej stronie drogi przy jednostce wojskowej przebiegał taki mały beagle z czarną obrożą, na oko miał jakieś max 6 miesięcy biały łebek i jasno brązowe uszy, teraz kiedy wróciłem i wyszedłem z moim psem, mijałem tego samego beaglea koło zsypu na jantarze, komu on spier*olił? Przyznać się.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Milion zachorować w usa

No i co ? Facet napisał prawdę !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Milion zachorować w usa

no to paplak juz znasz rady, kapcie na nogi i pchlarza schowaj zeby komży nie pobrudzil.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Milion zachorować w usa

Autor: kejetan1410 (---.elomza.pl)
Data: 16-01-13 22:51

Czas pracy 30 minut, koszt około 14 zł. Pal licho zaoszczędzone pieniądze, ale zajęcie i satysfakcja niesamowita.



I o to chodzi. :) Cieszę się, że pomogłem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org