czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szpryca geszeft nie ustaje ...

Już się dowiedziałam, wybierają przedstawiciela.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpryca geszeft nie ustaje ...

Witam.
Jak w temacie :) Czy forumowiczów 4lomza tez dopadł "szał" tej piosenki BO MNIE JUZ MDLI OD NIEJ, ILE MOZNA :)
A niestety słyszę ją wszedzie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpryca geszeft nie ustaje ...

Poza tym co to znaczy dziadostwo? Są rzeczy tanie, bardzo tanie i drogie i bardzo drogie. Każdy kupuje to na co go stać. Ale dziadostwo bardzo tanie też niestety. Chociaż mówi się, że na "taniość" nas nie stać. I coś w tym jest. Wystarczy zobaczyć na przetargi publiczne. Te najtańsze....Ale to temat rzeka. Nieprawdaż?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpryca geszeft nie ustaje ...

niestety, nie znam tej piosenki. A kto to spiewa? Słyszałem chyba raz kawałek, ale ani mnie nie porwał, anie nie słyszałem więcej.
Najwyraźniej szkoda na to czasu .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpryca geszeft nie ustaje ...

A ja wolę popatrzeć jak słuchać;-)

http://youtu.be/6uLTypmSvsA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpryca geszeft nie ustaje ...

juz wiem dlaczego przerywa ... smiesznie to zabrzmi ale jak lampy na ulicy sie zaswiecily okolo godz 16 to od razu obraz zaczal sie zacinac i musialem znow kabel od przejscowki odlaczyc... :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpryca geszeft nie ustaje ...

Co byście powiedzieli żeby reaktywować dawną Kameralną, jedzenie+muzyka i gorzałka do tego potańcówka dla starszego towarzystwa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpryca geszeft nie ustaje ...

A w UP są już jakies oferty? Jak byłam tydzień temu to nic nie mieli jeszcze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpryca geszeft nie ustaje ...

a czemu nie 35 albo 37? buahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpryca geszeft nie ustaje ...

Mnie tez od tego mdli, tez od gangam style czy cos takiego. Tego juz nie moge :/
A najsmieszniejsze jest to ze, osoby ktore sluchaja rapu i wypisuja swoje madrosci gdzies na portalach typu : "jeba* frajerow" i tak dalej, sluchaja tego ona tanczy dla mnie i sie przy tym bawia. Haahaha no normalnie konam z takich ludzi ; DD



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpryca geszeft nie ustaje ...

Witam nigdzie nie moge znalezdz obok jakich ulic znajduje sie ulica Katyńska w Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpryca geszeft nie ustaje ...

motokoo dzieki,za szczegółową odpowiedz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpryca geszeft nie ustaje ...

po patrzeć jest na co :-)

zwłaszcza na to

http://www.youtube.com/watch?v=Hr7tzV6Qyuc

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpryca geszeft nie ustaje ...

Popieram ale od lat 30 ;)
Faktycznie w Łomży nie ma takiego klubu i fajnie by było jak by starsze piosenki były puszczane albo nawet mógłby ktoś grać na gitarze i oby wokal miał dobry tak pomyśleć to może by się kogoś wypromowało myślę że dużo jest ludzi którzy umieją grać i śpiewać niech publiczność ocenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org