czwartek, 23 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kolejny \"gigantyczny\" sukces PZPR-pis. 86:0 (6wstrzymanych). neo-KRS out.

Polecam tą Panią:

http://allegro.pl/slub-zaproszenia-slubne-z-diamencikami-i2763425323.html
ja właśnie swoje tam zamawiałam i są prześliczne...cenowo bardzo logiczne...

POWODZENIA ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny \\\"gigantyczny\\\" sukces PZPR-pis. 86:0 (6wstrzymanych). neo-KRS out.

Widziałam psiaka rano w okolicach szkoły 10. Przykoszarowa. Między 10, a kościołem Krzyża Świętego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny \\\"gigantyczny\\\" sukces PZPR-pis. 86:0 (6wstrzymanych). neo-KRS out.

nie bylo nic naprawiane ani razu, jest z orange, niedlugo zrobie zdjecia

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny \\\"gigantyczny\\\" sukces PZPR-pis. 86:0 (6wstrzymanych). neo-KRS out.

A co do tego całego wątku to przytoczę jeszcze taką pewną powiastkę, w języku angielskim, ten kto nie zna Angielskiego zaraz będzie pisał:
TU JEST POLSKA, TU MÓWIMY PO POLSKU.
A inteligentniejsi i ambitniejsi nie znający angielskiego wrzucą to w jakiś translator czy dadzą komuś z domowników (synowi czy córce, która na pewno w podstawówce, czy gimbazie czy liceum ma angielski). A więc:

This is a story about four people: Everybody, Somebody, Anybody, and Nobody.

There was an important job to be done and Everybody was asked to do it.
Everybody was sure Somebody would do it.
Anybody could have done it, but Nobody did it.
Somebody got angry about that because it was Everybody's job.
Everybody thought Anybody could do it, but Nobody realized that Everybody
wouldn't do it.
It ended up that Everybody blamed Somebody when actually Nobody asked Anybody.

No i tak mniej więcej właśnie powstała ta cała gównoburza w tym wątku, tym co pomogli dzięki za pomoc, tym co się śmiali życzę sukcesów, tym co wątpią w to co piszę życzę własnych pomysłów, tym co idą za mną dzięki.
Narrator: Tym co są debilami, życzysz żeby zmądrzeli?
Larry: Mniej więcej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org