piątek, 07 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co te globalne arcyk..wy jeszcze wykombinują?

pacany poprostu przebija im i nic z tym nie mogą zrobić (za silne nadajniki czy coś takiego) ale jak będziecie się pucować na forum to sie długo nie nacieszycie. Znajomy teraz też ma 40 kanałów a przed tym przeprogramowaniem co kazali przeprogramować parę dni temu miał przez jakieś 3 lata 45 kanałów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co te globalne arcyk..wy jeszcze wykombinują?

No i te białe skarpetki :):)

hahahahaha kołtun z rodowodem :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co te globalne arcyk..wy jeszcze wykombinują?

Oczywiście, że warto pomagać ludziom, bez względu na rasę, religię czy przekonania polityczne, seksualną orientację itp. Pomoc ta jednak musi być prywatna - tj. pomożesz Ty, pomogę ja ale jako osoby prywatne. Każdy jest człowiekiem i na ludzkie traktowanie zasługuje.
Szkodliwa jest natomiast pomoc zinstytucjonalizowana - kiedy organizacje państwowe trudnią się taką pomocą. Oznacza to, że z pokolenia w pokolenie hoduje się wręcz wiecznych beneficjentów takiej pomocy, osoby niezaradne życiowo, nierozwijające się, nieuczące się, nieszukające pracy itp. Z czasem takie osoby przywykają do pomocy i mają poczucie, że "im się coś należy". Najgorsze jest to, że aby takiej osobie pomóc musisz zatrudnić urzędnika, a ten za darmo pracował nie będzie. Z czasem tworzy się wydział, jego kierownictwo, kolejny urząd, który nim kieruje i kontroluje - słowem, tworzy się biurokracja, która w nadmiarze szkodzi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co te globalne arcyk..wy jeszcze wykombinują?

"chcesz psa tylko dla jego wyglądu"
Błąd, chce pewnie jeszcze do tego suczke, zeby moc ja zaplodnic i zarobic, po czym zostawic w lesie ;;]
Lub tez brak pomyslu na prezent swiateczny, chce dostac od kogos za darmo- zaczym idzie fakt ze piesek zostanie pozostawiony sam sobie ktoregos dnia ;]

Po co ci rasowy, skoro nie interesuje ciebie zwierze, tylko rasa? ;]
No tak, rasowy piesek bedzie cie bardziej lofciał niz ten mieszany ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co te globalne arcyk..wy jeszcze wykombinują?

A Ty chcesz mieć pieska i sie nim chwalic, czy miec i go kochac?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co te globalne arcyk..wy jeszcze wykombinują?

a mi znikla viva



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co te globalne arcyk..wy jeszcze wykombinują?

No nie ma za co, ale mimo wszystko nie dostaniesz tam rezerwacji ot tak, o nie! Trzeba się postarać, jednak z umiarem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co te globalne arcyk..wy jeszcze wykombinują?

ok wszystko można zrozumieć.... mam pewność ze to co wrzucam do tych koszyków to trafi dla potrzebujących, to na ile dam radę pomogę..... ale jeśli według mego przekonania i obserwacji wnioskuję że tak nie będzie to nie dam nic.... i jeszcze jedno z mych doświadczeń życiowych.... ten co sam za dużo nie ma wiecej pomoże temu co jest potrzebujący...

czasami trafią się osoby nawet z bliskiego otoczenia które faktycznie są w potrzebie bo coś jest nie tak...... nie wnikając w to co jest nie tak.... pomagamy im nawet finansowo..... chociaż nie zawsze te osoby mają z czego nam oddać to zazwyczaj przyjdą i powiedzą że jest tak a tak i uregulują to później.....
a osoby nie będące w tak trudnej sytuacji.....po takiej pożyczce..... i tu zaczynają się komplikacje.... nagle ich telefony milkną i wszelki słuch o nich ginie..... a przy przypadkowym spotkaniu na ulicy najchętniej stali by się niewidzialni.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co te globalne arcyk..wy jeszcze wykombinują?

Wejściowe czy wyjściowe? :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co te globalne arcyk..wy jeszcze wykombinują?

Ja tez chce ratlerka bo na większego psa nie mam warunków .

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co te globalne arcyk..wy jeszcze wykombinują?

musisz poszukać w Google dobrego studia , koszt takiego tatuażu w zależności od wielkości, myślę ze w 1000 powinnaś sie zmieścić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org