sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiSlamskie kretyństwo kosztuje 10 mld

bo te bloki były budowane z przeznaczniem na sto lat - po tym terminie niekt nie mówi czy to jest bezpieczne i moze stac dalej. Dla uspokojenia dodam ,ze robiona badania juz takich bloków na południu kraju i okazało się ,ze mają sie wyjątkowo dobrze. Wszystko zalezy od tego jak solidnie podeszli do montażu poszczególnych elmentów ówcześni budowlańcy - chodzi tu o miejsca gdzie prefabrykaty były spawane a potem zabezpieczane przed korozją.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie kretyństwo kosztuje 10 mld

http://slublomza.pl/gfx/ads/sylwester-lomza-plakat.jpg

Rezerwacja tel:696 008 303

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie kretyństwo kosztuje 10 mld

Proponuję innego adresata: ul. Szosa Zambrowska, Prokuratura Rejonowa, najlepiej z dowodem osobistym. Po co to się ośmieszać na forum.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie kretyństwo kosztuje 10 mld

Oj oj p. Bobowski o wiele wiecej ma na sumieniu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie kretyństwo kosztuje 10 mld

Już od listopada myślę o prezentach dla najbliższych...a tu reklamy że takie fajowe superanckie prezenciki w ORANGE i to tylko za 1zł...Jak fajnie...;) Chyba kupię dla każdego po takim gadżecie...:D Czyż to niepowtarzalna okazja..??? :)))))) ( a już sie martwiłam ze nie starczy mi kasy dla wszystkich....:P)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie kretyństwo kosztuje 10 mld

Eureka miało być.....ehh....ja to zawsze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org