piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ordo Iuris. Kto za nimi stoi?

słyszałem od znajomka,że bardziej sprawdza się paralizator.ponoć po pierwszej próbie nie Masz ochoty na kolejną.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ordo Iuris. Kto za nimi stoi?

250zł za pare ? Delikatne zaskoczenie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ordo Iuris. Kto za nimi stoi?

Czym wcześniej tym lepiej bo wtenczas jest większy wybór np. można wybrać mikołaja większego lub mniejszego.http://pokazywarka.pl/7h2n7n/





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ordo Iuris. Kto za nimi stoi?

nmzc:):):)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ordo Iuris. Kto za nimi stoi?

Odnośnie reklamy na pierwszej stronie. Ktoś wie coś więcej na temat tej fundacji? O człowieku, który to założył? Czy ma doświadczenie?
Są już jakieś firmy działające po skrzydłami tej fundacji??

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ordo Iuris. Kto za nimi stoi?

Dla jednego dbanie to normalne zachowanie, traktowanie jak człowieka, dla innego "wchodzenie w tyłek". Każdy człowiek ma inne potrzeby, myśli inaczej i nie dogodzisz każdemu.
Znajoma dbała o męża, miał zawsze czysto, dobra z niej kucharka, jako na kochankę też podobno nie narzekał. Czemu zdradził? Bo się okazało, że kochanka czasem się na niego wydrze, szturchnie, z liścia strzeli, a jego żona zawsze była potulną owcą przyznającą mu rację, bo to z domu wyniosła. Facetowi "męskiej ręki" zabrakowało ze strony żony O.O





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ordo Iuris. Kto za nimi stoi?

I z tymi prezentami za złotówkę też zapewne tak samo...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ordo Iuris. Kto za nimi stoi?

Miałam tak samo ;) akurat ja widziałam ofertę na plakacie na Farbexie :)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ordo Iuris. Kto za nimi stoi?

Ciekawe...mają burzyć solidne bloki a np.te stare kamienice przedwojenne są w lepszym stanie? wpm o czym Ty opowiadasz? Siejesz zamęt jak ten o końcu świata.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ordo Iuris. Kto za nimi stoi?

dobra cena. smialo mozesz brac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ordo Iuris. Kto za nimi stoi?

Brednia i jeszcze raz głupota...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ordo Iuris. Kto za nimi stoi?

Jeśli nie masz konkretnych oczekiwań co do rasy to pomyśl nad tymi szczeniaczkami ze schroniska.... To są 2 suczki, naprawdę kochane i przytulaśne. Wyrosną na nieduże pieski, jeśli weźmiesz obydwie to będą prawie jak jeden labrador ;) Są na prawdę śliczne, a w taką pogodę jest im bardzo zimno w schronisku. :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org