piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Patriotyzm Tuska i kolesiów.

W necie nic na forum nic... czyżbym musiała przejść całą Łomżę wzdłuż... zlitujcie się, taki mróz i tak ciemno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patriotyzm Tuska i kolesiów.

fanko, nic nowego nie piszesz. Straz miejska została zlikwidowana w wielu miastach w Polsce, z korzyścią dla tych miast. A ich obowiązki przejęła policja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patriotyzm Tuska i kolesiów.

Ja coś znalazłem, powiedz tylko jaki nominał widniał na banknocie i jak zgadniesz to jest Twój.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patriotyzm Tuska i kolesiów.

Edvard18 - uważaj bo złapią Cię jak Brunona K. i oskarżą o terroryzm. Na tą chwilę jest tyle sposobów kontroli społeczeństwa że aż strach cokolwiek napisać na forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patriotyzm Tuska i kolesiów.

Uzbrojony i w gotowości :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patriotyzm Tuska i kolesiów.

zapraszam do wątku

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=562833&t=562833

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patriotyzm Tuska i kolesiów.

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patriotyzm Tuska i kolesiów.

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patriotyzm Tuska i kolesiów.

poniższe wpisy zostały wysłane z mojego adresu IP, na co nie miałam wpływu. nie miało to urazić ani włascicieli ani zepsuć reputacji lokalu. Nie korzystałam z usług Złotego Smoka, tak więc ich treść jest nieprawdziwa, z powazaniem KWarchol

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patriotyzm Tuska i kolesiów.

Transponder skoro to takie masakryczne proste to daj namiary i udowodnij ze nie postarałam się tylko idę na łatwiznę, a może to jedyne słowo jakie umiesz napisać...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patriotyzm Tuska i kolesiów.

Super! Chce takie bombki:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patriotyzm Tuska i kolesiów.

JA tam kupilem swojego e - papierosa. firma Casablanca czy dobra zla nie wiem to sie okaze podczas uzytkwania.dalem ok 140 zl ale za jedna sztuke a nie za dwie do tego otrzymalem leequid oraz ladowarke z usb i nie narzekam. e - papieros napewno tez jest trujacy ale nie az tak jak zwykly i ma duzo wiecej zalet niz papieros analogowy. Napewno pomaga w rzuceniu palenia.a koszty sa o niebo mniejsze.

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patriotyzm Tuska i kolesiów.

Wykapał się i poszedł do domu:):)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patriotyzm Tuska i kolesiów.

podajcie stronke do nich i numer ... bo szukam tej Szokowej Poezji Smaku w Czarnocinie to wyskakuje jedynie SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA "//

A zapowiada sie że tam się bedziemy wszyscy bawic :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patriotyzm Tuska i kolesiów.

przereklamowana technologia . brak matriału w 3D





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patriotyzm Tuska i kolesiów.

Znacie czy nie znacie kogoś z łomży

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patriotyzm Tuska i kolesiów.

W trzecim tygodniu listopada kierowca Mirosław B. (przewodniczący „Solidarności” MPK w Łomży) wkradł się do autobusu kierowcy G. i jego zmiennika kierowcy R. Potajemnie wyjął z ich autobusu „kasetę” i zamontował w tym autobusie którym jeździ, żeby więcej nie mieć przepału. Kierowcy G i R dowiedzieli się o machlojkach Mirosława B. Wybuchła afera. Po interwencji przełożonych kierowca Mirosław B. musiał zwrócić skradzioną część do autobusu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patriotyzm Tuska i kolesiów.

W hurtowni PryMus sa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org