sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Państwowa Komisja ds. Pedofilii skończyła prace nad pierwszym raportem. 30 proc. spraw dotyczy duchownych

Idz do help gsm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwowa Komisja ds. Pedofilii skończyła prace nad pierwszym raportem. 30 proc. spraw dotyczy duchownych

ja do wsiowych nic nie mam ale pamiętam jak psioczyli i pluli na propozycję wejścia do Uni Europejskiej . Ile było krzyku ile było płaczu i procesji na tą intencję oraz nabożeństw w kościołach . Dzisiaj pierwsi wyciągają do uni łapę i najwięcej na tym korzystają. Nie wiem czy do wsiowych nie maja tez pretensji ludzie z maista którym meijsca pracy zabierają wsiowi bo pracują za marne grosze majac zapewniony dobre dochody z dopłat.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwowa Komisja ds. Pedofilii skończyła prace nad pierwszym raportem. 30 proc. spraw dotyczy duchownych

Hipokratesa 2 czynny 9-17

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwowa Komisja ds. Pedofilii skończyła prace nad pierwszym raportem. 30 proc. spraw dotyczy duchownych

Dzisiaj w EMPIKu widziałem PS3 500 GB + FIFA13 za bodajże 1199. Czy to dobra cena to nie wiem. W Biedronce jest chyba za 990 z 12GB ale z Movem i bez gry. Czyli wychodzi an to, że chyba się w EMPIKu opłaca. Konkretny dysk i FIFA13 (sama gra chyba ok.150-180 PLN). Popatrz w internecie, porównaj i zdecyduj.

--
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwowa Komisja ds. Pedofilii skończyła prace nad pierwszym raportem. 30 proc. spraw dotyczy duchownych

I poleciała torpeda (mail)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwowa Komisja ds. Pedofilii skończyła prace nad pierwszym raportem. 30 proc. spraw dotyczy duchownych

Ja meble kuchenne zamawiałam u p. Waldemara. I jestem bardzo zadowolona. zakład ma na Woziwodzkiej. z tego co pamiętam to chyba STOLWALD.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwowa Komisja ds. Pedofilii skończyła prace nad pierwszym raportem. 30 proc. spraw dotyczy duchownych

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwowa Komisja ds. Pedofilii skończyła prace nad pierwszym raportem. 30 proc. spraw dotyczy duchownych

co ty gadasz. jak można uspać niewinne maluchy!!! jaki masz problem w oddawaniu kociaków?!


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org