sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prezent od Niemców - powrót folksdojcza.

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent od Niemców - powrót folksdojcza.

Mam jeszcze wolne miejsca to proszę się szybko

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent od Niemców - powrót folksdojcza.

Iście po szlachecku napisała nasza Basiek :):)



Starczy przeczytac i od razu wiadomo kto i dlaczego popiera PiS :):):)

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent od Niemców - powrót folksdojcza.

Dzieki zobacze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent od Niemców - powrót folksdojcza.

ja nigdy tego dnia nie zapomnę . Pierwsza linia nr 1 widoła z placu Kościuszki do Konarzyc a nastepna nr 2 z placu Kościuszki do Piątnicy. Przez pierwszy miesiąc przejazdy były bezpłatne i wszystkie dzieciaki z miasta za darmo sobie jezdziły mając zabawe. Potem wprowadzono kasowniki i bilety no i zaczeła się jazda. Oj wspaniałe to były czasy wspaniałe.

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent od Niemców - powrót folksdojcza.

Ogarnijcie się ludzie, po cholerę robicie antyreklamę? Dwa tygodnie temu byłem w Qube po raz pierwszy (piątek) i atmosfera na sali była naprawdę niezła. Duża ilość młodzieży - ale jak ktoś wcześniej napisał, młodzi też się muszą bawić. Więc klimat na +, żadnego chamstwa nie zauważyłem, co prawda ochrona pozostawiała wiele do życzenia, ale będąc w Qube w ubiegłą sobotę byli inni panowie ochroniarze i tego problemu nie było.

Człowiek zaczął coś robić w tej zaplutej i nudnej Łomży, stworzył miejsce, gdzie można się nieźle pobawić a i poznać ciekawych ludzi również, myślę, że też nie mało się napracował przy otwieraniu lokalu, więc wrzućcie na luz i zluzujcie majty. Ponadto myślę, że ten temat w żaden sposób nie wpłynął na popularność lokalu, bo gdy byłem tam dwukrotnie, za każdym razem sala pękała w szwach. Więc ze swojej strony polecam i z pewnością odwiedzę Qube jeszcze nie raz.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent od Niemców - powrót folksdojcza.

kochani bez przesady w naszym mieście to można owszem kupić sobie coś w rozmiarze na kordupla co ciąga jajkami po ziemi albo chińskiego pakiera , czy anorektyczna pindę. Natomiast normalny dobrze zbudowany facet nic szczególnego nei dostanie. Gdziekolwiek się pójdzie to wszystko jest małe a duże romiary niezwykle cięzko jest upolować. I niech mnie nikt nie pieprzy farmazonów ,że nie ma na takie rozmiary pobytu bo to gówno prawda. Dodam ,ze jak juz się trafi rozmiar 2 XL lub 3 XL to nie ma on nic z tym wspolnego bo to rozmiarówka dla kordupla czy chińskiego pakera zaniżona. Ja nie piszę o jakiś mega rozmiarach tylko rozmiarach dla przecietnego dobrze zbudowanego faceta który nie ciąga jajami po chodniku czy chowa za słomka do picia. Tego nie ma i tyle bo ten miejscowy handel jest prymitywny .

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent od Niemców - powrót folksdojcza.

Taa Paco wie OCB

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent od Niemców - powrót folksdojcza.

A nie lepiej bylo by gdybyś sama sobie zrobiła tzn umalowała się... Przecież to nic trudnego ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent od Niemców - powrót folksdojcza.

Basiek z bydlakami jak maruda żadna porządna kobieta nie chciała mieć do czynienia czy w rzyciu czy poprzez neta.......

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent od Niemców - powrót folksdojcza.

acha zapytam tam, ale to tylko ocena kamieni czy tez skup całych pierscionków?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent od Niemców - powrót folksdojcza.

Polecam Cosmeo Plus.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent od Niemców - powrót folksdojcza.

czyżby nikt nie zamawiał tam mebli?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent od Niemców - powrót folksdojcza.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent od Niemców - powrót folksdojcza.

MOZE MI KTOŚ POWIE,DLACZEGO NIGDZIE NIE MOŻNA ZNALEŻĆ,GDZIE I KIEDY I W JAKIM MIEJSCU ODBYWAJA SIE JAKIEŚ ROZGRYWKI SPORTOWE.JA ROZUMIEM ŻE NIESTAĆ KLUBY NA TAKIE INFORMACJE W RADIO MIEJSCOWYM ,ALE CZLOWIEK DOWIADUJE SIĘ O CZYMŚ,PO FAKCIE.JEST LIGA PILKI RECZNEJ,KOSZYKOWKI,SIATKOWKI,TENISA STOLOWEGO I INNE DYSCYPLINY I CISZA O ROZGRYWKACH-GDZIE?O KTOREJ?KTO Z KIM ?I JAK TU ZACHĘCIĆ DZIECI DO UPRAWIANIA SPORTU-DNOOO!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent od Niemców - powrót folksdojcza.

Gdzie kupię w Łomży barwniki spożywcze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent od Niemców - powrót folksdojcza.

Napisałam na email odezwij się kiedy będziesz mógł zobaczyć tego zloma



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent od Niemców - powrót folksdojcza.

a do winnych ludzi mozna nam strzelac?
tak jak w zla pogode tzw slizgawice czy podczas opadow wszysy uwazaja i jada ostroznie (statystyki potwierdzaja ze jest mniej wypadkow smiertelnych) czyli pogoda dziala prewencyjnie tak samo auta bez pasow i poduszek zadzialalyy by prewencyjnie.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent od Niemców - powrót folksdojcza.

jak kupisz porządne kosmetyki to powinien się trzymać cala noc, ewentualnie kup utrwalacz do makijażu, wtedy będzie się trzymał jeszcze w nowy rok. cena utrwalacza jest niższa niż zrobienie jednorazowo makijażu a takie coś napewno przyda się jeszcze nie raz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent od Niemców - powrót folksdojcza.

andre... ale oczywiscie ze kupisz ;] bierzesz dwie takie same i szyjesz sobie na miare, co za problem?:D (bez urazy)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent od Niemców - powrót folksdojcza.

Ja robię tak :-)

http://www.youtube.com/watch?v=ouXc8Mr1ndM&feature=plcp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent od Niemców - powrót folksdojcza.

Szkurwa mac.... chyba bede musial wybuzyc polowe domu....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent od Niemców - powrót folksdojcza.

Oczywiscie, dodam... jezeli wejdzie "przepis" dotyczacy wszystkich mieszkancow łomżewa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent od Niemców - powrót folksdojcza.

a to żebyś szybciej znalazła o co chodzi z tym utrwalaczem

http://allegro.pl/nc-kryolan-fixer-spray-utrwalacz-makijazu-gratis-i2812645013.html

http://allegro.pl/kryolan-fixer-400ml-krem-do-rak-30-ml-gratis-i2809797803.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent od Niemców - powrót folksdojcza.

To że ktoś nie naraża swoich członków na urazy, nie znaczy że nic nie robi, albo że jego praca jest mniej warta niż przerzucanie gruzu, wręcz przeciwnie bym powiedział.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent od Niemców - powrót folksdojcza.

ja im ***** dam od metra2 mieszkania pojebalo no pojebalo, juz nie maja jak sciagac kASY Z LUDZI!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent od Niemców - powrót folksdojcza.

tulipan38 haha ty tez za miło o obcych nie piszesz, tez wnioskuje, ze raczej jestes niemila...

W cosmeo robia manicure i pedicure i panie sobie chwala

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent od Niemców - powrót folksdojcza.

camtasia studio,
sony vegas
i pare innych... nie jestem pewny ktory to jest licencjonowany, wydaje mi sie ze wszystkie, jednak bez problemu mozesz znalezc strony z ktorych je sciagniesz.
Proponuje odwiedzic dobreprogramy.pl> pakiety multimedialne i samemu poszukac :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent od Niemców - powrót folksdojcza.

... na wsi proponuję od hektarów - pól i łąk, że nie wspomnę o lasach ... - będzie jeszcze więcej złociszy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent od Niemców - powrót folksdojcza.

Na Kazańskiej 10 w budynku gdzie jest Lotto a drugi na Hipokratesa 2.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent od Niemców - powrót folksdojcza.

faktycznie, masz duże mieszkanie i mieszkasz sam, a rodzina, która gnieździ się w m2 zapłaci mniej, coś tu nie halo. A swoja drogą gdzie zaskarżyć absurdalne decyzje? W ogóle to nasz cały rząd należało by postawić w stan oskarżenia, ciągle podwyżki, pracy nie ma- toż to uciśnienie narodu, niedługo to z głodu ludzie na ulicę wyjdą, przestępczość wzrośnie itp W złym kierunku podąża nasz kraj!

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent od Niemców - powrót folksdojcza.

Julia ty nie zmieniaj tematu nikt tu nie pisze o patologicznych rozmiarach idz i coś kup dla faceta o wzroscie od 186 do 190 i klacie tak gdzieś 100 do 120 to zobaczysz co dostaniesz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent od Niemców - powrót folksdojcza.

Spółdzielnia Perspektywa została podana tu jako przykład, nie znam wysokości czynszów w innych spółdzielniach i u deweloperów, więc wolałem nie parsknąć niewiedzą. Cena mieszkania to około 65-70% ceny identycznego metrażu w Perspektywie. Do tego jest ten zapach, a TIRy jeżdżą dosyć blisko okien. To są minusy, ale coś za coś.

Poproszę o niezmieniane tematu tylko o pomoc w poruszonym w pierwszym poście problemie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent od Niemców - powrót folksdojcza.

Szanowni Państwo,
skąd to oburzenie?
Kilka lat temu, jeszcze przed akcesją, Polska - bodajże w roku 1992 zobowiazała się wobec - jeszcze chyba wtedy WE ( ale nie jestem pewien) do pewnych działań dotyczących śmieci. Zakreślono horyzont czasowy do 2020 roku. Postęp we wdrażaniu zobowiazań jest mizerny. Po przywołanej dacie Polska zobowiązana będzie do zapłacenia wysokich kar do kasy UE, m.in. za niewypełnienie kontyngentu smieciowego. Tak, tak Szanowni Państwo, Polska zobowiazała sie do odzyskiwania określonej ilości śmieci w 2020. A co jeśli tyle śmieci nie wyprodukujemy? Ano zapłacimy karę. Ale kto zapłaci? W obecnym stanie prawnym oczywiście budżet państwa (RP). Więc jak to zmienić? Recepta jest prosta i sprawdzona. Zobowiązania Państwa Polskiego tak jak w sytuacji szkół , przedszkoli , opieki społecznej przerzućmy na samorzady. I ni mniej ni więcej tak to uczyniono. Zobowiązanie budżetu państwa, z dnia na dzien stanie sie zobowiazaniem samorządu. I nie będzie to jak niektórzy tu napisali opłata za usługę polegającą na wywozie śmieci. Nie,nie, nie zrzucimy si e proszę państwa na prywatne sortownie, prywatne zakłady utylizacji i przede wszystkim na karę za niewywiązanie się z kontyngentu śmieciowego. Czyli nieważne czy kwota, która będzie zmuszony wpłacić samorząd ściągnieta zostanie z m2, osób, gospodarstw domowych , "od drzwi" czy jeszcze inaczej. Ustalona kwota będzie musiała byc ściagnięta z obywateli. Poczytajcie ustawę "śmieciową" Takich smaczków jak ten, który Wam opisałem znajdziecie więcej.
Dziękuje za uwagę

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent od Niemców - powrót folksdojcza.

Poniższa strona jest oficjalnym serwisem Miejskie Ligi Koszykówki
http://www.mlklomza.ligspace.pl/index.php?mod=Home&ac=Home
Mecze rozgrywane są w niedziele od godz. 16:00, ale nie w każdą dlatego trzeba śledzić informacje na bieżąco.

Można również polubić na facebooku fanpage Miejskiej Ligi Koszykówki, gdzie zawsze umieszczane są przypomnienia w mającej odbyć się kolejce spotkań.
https://www.facebook.com/mlkLomza?ref=hl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent od Niemców - powrót folksdojcza.

Informacja kosztuje, małe kluby, niszowe sporty... Nawet jak całe miasto oblepisz plakatami i w radiu wykupisz pięć godzin reklam, to i tak na mecz - dajmy na to czwartoligowej koszykówki - przyjdzie tylko paru znajomych chłopaków co grają i dwie osoby z forum 4lomza. Się nie opłaca.
Chociaż widziałem w autobusach plakaty z informacją o meczu w ping-ponga, czyli niby można, ale był ktoś? A ŁKS to inna bajka, inna skala, o meczach zawsze na mieście słychać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent od Niemców - powrót folksdojcza.

miało być "...o mającej odbyć się kolejce..."

przepraszam za błąd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent od Niemców - powrót folksdojcza.

Informacje, o które pytasz to chyba tylko sama spółdzielnia posiada.
Najlepiej zapytaj u źródła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent od Niemców - powrót folksdojcza.

Ja mam na sprzedaż ale Xboxa 360- Elite 120GB Jasper, z 2009 roku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org