sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Policja w Łomży wstydzi się ludzi?

Dzisiaj, chciałbym zaprezentować wam zajebistą gierkę, której celem jest, doprowadzenie wody, gazu i prądu do 3 domków i wszystko byłoby proste jak droga stąd do Ostrołęki gdyby nie fakt, że linie nie mogą się ze sobą przecinać. Jeżeli komuś uda się rozwiązać tą zagadkę logiczną, proszę o screeny lub filmiki, najszybszą osobę, która pokaże film lub screen WŁASNEJ produkcji z połączonymi wszystkimi domkami do wszystkich 3 surowców, czeka nagroda w postaci Kebaba i Piwa, w dowolnie wybranej knajpie w mieście. Na screeny czekam w temacie do 6 Grudnia tego roku do godziny 12:00.

http://www.arandomgame.com/index.php?game_id=899

PS: To nie żart.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja w Łomży wstydzi się ludzi?

Mrauczek- Jak to ująłeś "za dużo zabawy", a czy ja mówię, że musi to organizować 1 osoba? Przecież władze miasta mają swoich przełożonych i ludzi, którzy za nich odwalają brudną robotę. Pieniądze mają. Więc w czym rzecz? Jeden mógłby się skontaktować z jakimś porządnym zespołem typu Perfect i kilkoma słabymi pokroju np. Dody, czy jakiejś tam innej znanej teraz gwiazdki (Nie, nie spraszajcie tutaj Dody, bo większość ludzi by zrezygnowała z zabawy na starcie, przy tak ch***wej muzyce) kolejny skontaktowałby się z browarem i tradycyjnie jak to nasza polska "dyktatura" ma do siebie zastraszył ich, że jeżeli nie dadzą im tyle i tyle beczek piwa do tego i tego czasu to... tutaj wpiszcie co chcecie ja stawiam na pożar (ufo, atak bombowy, abw, cba, onz, al kaida, hesballah, greenpeace, bunt wyzwolenia feministek, kółko różańcowe, koło gospodyń wiejskich, zlot przyjaciół radia Maryja, klub wyjadaczy rodzyn, czy nawet wściekłe chomiki z kosmosu) zniszczą im browar i już mamy piwo. Następny koleś grzejący d**ę na stołku mógłby nakupić kilka atrakcyjnych "gratów" typu... (tutaj też wstawcie co chcecie ja dam przykład, takich przykładowych, różnorakich gratów, firmy "wszystko po 5zł" wędki, statuetki, jakieś upominki, zubożony uran, nuklearna walizeczka, zestaw małego rzeźnika, dildo na patyku czy nawet kulki analne i już mamy rozwiązaną kwestię nagród w konkursie. Potem odpoczęliby dzień przy piwku, wymyślając jakiś sensowny konkurs typu... (naprawdę ludzie trzeba tylko trochę wyobraźni, chęci i inicjatywy) rzut beretem w płot, bieg z lodówką przez płotki, skok jajami na beton, wciąganie wasabi nosem na czas, połknięcie łyżeczki cynamonu(tutaj ostrzegam, nie róbcie tego w domu!) czy wykopanie 2 metrowej dziury w moście szczoteczką do zębów i mamy konkursy. Potem plakaty, plakaty, plakaty, ulotki, ulotki, ulotki, plakaty, ulotki, plakaty, kampania reklamowa na dworcu i interaktywnych billboardach (łał mamy aż dwa brawo dla władz, za porządną i sensowną inwestycję) Przy kauflandzie i dworcu i voila, mamy imprezkę na miarę Łomży. Brzmi to nieco kuriozalnie? Ale takie są polskie realia, no może bez ufo i chomików z kosmosu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja w Łomży wstydzi się ludzi?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja w Łomży wstydzi się ludzi?

Nice try, problem w tym, że ja to nie on, a on to nie ja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org