poniedziałek, 03 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wielka Brytania: Szokujące informacje. Ośmiolatkom podawano leki blokujące rozwój płciowy

O 19 są zajęcia TAEKWONDO OLIMPIJSKIEGO



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielka Brytania: Szokujące informacje. Ośmiolatkom podawano leki blokujące rozwój płciowy

Aerobik to Wasza pasja, może warto zostać instruktorem?

12 stycznia - rozpoczęcie specjalizacji Aerobik!

Podczas tej specjalizacji uzyskasz praktyczną wiedzę z zakresu prowadzenia form o dominancie
- cardio (Hi-Lo, Fatburning, dance, HipHop, Afro, Latino, Aeroboxing)
- muscle (body sculpting, ABT, ABF, circuit training)
- formy mieszane cardio&muscle (step, TBC, magic bar, gimstick, body ball, interwal).
- formy typu Body&Mind (Pilates, stretching, TaiChi, body art, relaksacja, joga)

Zapraszam serdecznie!
Zajęcia odbywają się weekendowo w Poznaniu

kursy@efib.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielka Brytania: Szokujące informacje. Ośmiolatkom podawano leki blokujące rozwój płciowy

Dziś oglądałam. Film "ładny". Jasny przekaz, jednak dla mnie minusem jest gra aktorów.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielka Brytania: Szokujące informacje. Ośmiolatkom podawano leki blokujące rozwój płciowy

W Gaspolu na Piłsudskiego burzą właśnie budynki magazynowe z cegły pełnej silikatowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org