wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ścigają sektę z kato-POlski

w sterownikowni sie udalo bez problemowo,tak ze fordeo dzieki a ja od siebie bardzo polecam fachofcuw ze sterownikowni ;))

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ścigają sektę z kato-POlski

Brak wyboru darmowego znieczulenia oraz unikanie cesarek jest przerażający :/
Gdybym miała wybór to bym łomżyński szpital ominęła. Wśród koleżanek jedne miały pozytywne wspomnienia, inne negatywne. Jednak w mojej rodzinie jest dziecko, które przez to, że urodziło sie w tym szpitalu jest niepełnosprawne do końca życia, bo zostało niedopilnowane zaraz po porodzie.
Rodziłam gdzie indziej, więc własnych wrażeń ze szpitala w Łomży na szczęście nie mam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ścigają sektę z kato-POlski

500zł na rękę to smiech he!!!!!!co najmniej 1000zł,

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ścigają sektę z kato-POlski

na jakiej ulicy dokładnie się teraz znajduje sklep z odżywkami sportowymi??? z góry dziękuję

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ścigają sektę z kato-POlski

witam mam pewien problem z laptopem niemoze polaczyc dysku i obawiam sie najgorszego mailem na tym dysku bardzo duzo informacji czy wie ktos czy da rade odzyskac te dane w lomzy i gdzie mozna to zrobic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ścigają sektę z kato-POlski

Kup w IKEI gotowe. Są super możesz zrobić projekt w internecie a jak nie umiesz to tylko weź dokładne wymiary i kształt kuchni. Zrobią Ci na miejscu. meble złożysz bez problemu. Ale jakość !!!!! Polecam. Lepiej się nie da. I wyjdzie najtaniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ścigają sektę z kato-POlski

na krótkiej niedaleko sympatii jest też sklep z odżywkami :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ścigają sektę z kato-POlski

miałem tak po formatowaniu może to Ci pomoże
http://www.poradykomputerowe.pl/sprzet-komputerowy/problem-z-niewykrywaniem-dysku-twardego-podczas-instalacji-windows-xp.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ścigają sektę z kato-POlski

mnie to nie pasuje zupełniee

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ścigają sektę z kato-POlski

Jak to jest.Czy ktoś wierzy w coś co się może stać pod koniec 2012roku?Tak jak nam powiedzieli majowie a co można przeczytać w internecie?Ja myślę iż będzie to jakiś lokalny kataklizm,który wpłynie na cała planetę czy to gospodarczo czy środowiskowo.A jakie są Wasze opinie na ten temat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ścigają sektę z kato-POlski

u andrzeja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ścigają sektę z kato-POlski

ja prosze nie uzywac pojęcia menel tyłko łomzyński kloszard . Pojęcia menel używają prostaki a wy jak widać po waszych wzburzonych wypowiedziach za takich napewno nie chcecie uchodzić.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ścigają sektę z kato-POlski

powtórzę za "Konopielką" Redlińskiego, jak to pewien staruszek mówił jak będzie:
chłop z chłopem i baba z babą spać bendom ... ale to już chyba jest ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ścigają sektę z kato-POlski

czy ktoś składał już dokumenty do pracy do nowej biedronki w Łomży ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ścigają sektę z kato-POlski

Rekrutacja do nowej biedronki byla juz dawno temu,prawdopodobne maja komplet.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ścigają sektę z kato-POlski

http://allegro.pl/samsung-zestaw-kino-domowe-ht-e6750w-blu-ray-i2754940253.html polecam,tylko ze wiecej kasy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ścigają sektę z kato-POlski

Osobiście uważam, że PKO BP nie dba o swoich klientów. Jestem tego dobrym przykładem... Posiadane przeze mnie konto STUDENT straciło swą ważność z chwilą ukończenia przeze mnie 26 lat. Tylko wielka szkoda, że ów bank zapomniał mnie o tym poinformować i automatycznie zablokował mi konto i kartę bankomatową. Podczas płatności w sklepie okazało się, że mAM zablokowaną kartę i nie mogę zapłacić za zakupy... Uważam, że tak nie powinno się traktować swoich klientów. Trudno jest wysłać jakąś informację, żeby wcześniej udać się do placówki banku w celu podpisania nowej umowy na prowadzenie rachunku...?

Opłaty mają też kosmiczne. Prowizja za wpłatę na konto US- 20 zł!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ścigają sektę z kato-POlski

W końcu nastąpiła ta chwila kiedy zaczeli się przenosić ale wygląda to jak by ktoś przejechał to wszystko.Brak organizacji porządku wielki bałagan.Moim zdanie powinno się ogrodzić cały teren targowiska nowego i starego żeby pasażerowie przyjezdni którzy jezierzą PKS przez Łomżę tego nie widzieli.Zburzyli targowisko a teraz czekam na burzenie dworca



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ścigają sektę z kato-POlski

Czy w Łomzy bedzie sztab WOŚP na 21 Finał?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ścigają sektę z kato-POlski

tak jak w temacie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ścigają sektę z kato-POlski

Jak co roku.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ścigają sektę z kato-POlski

yhmm

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ścigają sektę z kato-POlski

a jak stary ten telewizor ... ?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org