czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Unijny Fundusz Odbudowy przeszedł w Sejmie. Kto sprzedał Polaków?

u producenta, każda marka ma inne przecież.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unijny Fundusz Odbudowy przeszedł w Sejmie. Kto sprzedał Polaków?

dzisiaj byliśmy w ...Ogrodach.I było Super-jedzonko podane w 15 minut,kelnerki uśmiechnięte i uprzejme-dużo się zmieniło(pamiętam dawne czasy-Panoramy!!!).Pierogi-pycha(dzieci były zachwycone),kartacze też- Super!!!Owszem jak jest sporo ludzi(w weekendy szczególnie wakacyjne)powinni zatrudnić dodatkowe kelnerki bo na zamówienie trzeba czekać do 1,5godz.Ale poprawa na pewno jest zdecydowana!!!Ja nie narzekam,a byłam w wielu knajpach(to nie nie jest jakaś tam restauracja,gdzie podają na porcelanie)-to podlaska knajpa z regionalnym jedzeniem.Nie żądajmy nie wiadomo czego!ceny też przystępne!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unijny Fundusz Odbudowy przeszedł w Sejmie. Kto sprzedał Polaków?

wy jedli baranine hahahahahah chyba u pseudo turkUF

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unijny Fundusz Odbudowy przeszedł w Sejmie. Kto sprzedał Polaków?

emerytura fajna to będzie, jak sobie sam na nią człowiek kasę odłoży, a jak nie dożyje to chociaż dzieci skorzystają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unijny Fundusz Odbudowy przeszedł w Sejmie. Kto sprzedał Polaków?

Czy wiecie cokolwiek o stowarzyszeniu pragmatyków (zbierali w ubiegłym roku pieniążki na działalność i zniknęli)?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unijny Fundusz Odbudowy przeszedł w Sejmie. Kto sprzedał Polaków?

bralam gaz przy szyciu i pomógł w 100% nic nie czułam :) mojego lekarza nie bylo przy porodzie i absolutnie tego nie odczułam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unijny Fundusz Odbudowy przeszedł w Sejmie. Kto sprzedał Polaków?

Dla zainteresowanych, jest już pierwsze pismo z pip i w skrócie powiem:" W trakcie kontroli stwierdzono nieprawidłowości z zakresu prawa pracy dotyczące zatrudnionych w zakładzie pracowników. Zostały one uregulowane środkami prawnymi przysługującymi inspektorowi pracy."Więc chyba coś jest na rzeczy i nie są tacy fajni jak niektórzy twierdzą i dodam że wcześniejsza kontrola w poprzednim roku miała podobny charakter.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org