czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kolejne czystki w prokuraturze. Zdegradowany śledczy, który nie widział podstaw do stawiania zarzutów Giertychowi

Szukam mechanika - który naprawi (spawanie lub wymiana części) wydechu w oplu :) PS - ile to wyniesie w przybliżeniu??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne czystki w prokuraturze. Zdegradowany śledczy, który nie widział podstaw do stawiania zarzutów Giertychowi

nie dotyczy w rubryce - pytaniu o IQ wpisuje "nie dotyczy"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne czystki w prokuraturze. Zdegradowany śledczy, który nie widział podstaw do stawiania zarzutów Giertychowi

mrs nie neguje twojej oceny i nie uwazam ,ze nie polega ona na prawdzie ale prosiłem o ocene banków pod innym wzgledem bardziej istotnym z punktu widzenia nas czyli klientów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne czystki w prokuraturze. Zdegradowany śledczy, który nie widział podstaw do stawiania zarzutów Giertychowi

Polecam Tomi Tourist na osiedlu monte cassino. Korzystam od kilku lat i jestem naprawdę zadowolona. Zawsze znajdą najtańszą ofertę i wcale nie są to gorsze warunki :)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne czystki w prokuraturze. Zdegradowany śledczy, który nie widział podstaw do stawiania zarzutów Giertychowi

dotychczas korzystałam z Acapulco Travel, z tym ,że ich wycieczki są dość drogie.Szukam konkurencyjnych ofert:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne czystki w prokuraturze. Zdegradowany śledczy, który nie widział podstaw do stawiania zarzutów Giertychowi

robciu zamknij ryj Łomżyńska szmato bo szmaciarzu mogę chamie udowodnić jakim jesteś łomżyńskim jeleniem:))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne czystki w prokuraturze. Zdegradowany śledczy, który nie widział podstaw do stawiania zarzutów Giertychowi

Skansen w Ciechanowcu? pomyślę, może to być wycieczka mojego życia :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne czystki w prokuraturze. Zdegradowany śledczy, który nie widział podstaw do stawiania zarzutów Giertychowi

O shih tzu się nie martwiłam,bo chętnych było dużo.Te dwie kruszynki mnie martwią,nikt się o nie nie zapytał :( .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne czystki w prokuraturze. Zdegradowany śledczy, który nie widział podstaw do stawiania zarzutów Giertychowi

Ja już kiełbasę odmroził, aparatura włączona !!!!!!!!!!!!!!!!!

K...A wchodzę w to, wchodzą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org