sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak sie pastuchom i innym kalim tworzy wspomnienia..

ha ha dlatego pewnie zwalniają pracowników. Więc nie jest to pwód do paniki ale szansa dla Was na sukces. Wszak to niebywała okazja strojąc głupie miny załapac się na konkretna posadę.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sie pastuchom i innym kalim tworzy wspomnienia..

Fantic, nie podejście profesjonalnego ekonimisty. Tylko zwykłego przeciętnego klienta, a to właśnie taka osoba ocenia w jaki sposób za każdym razem była obsługiwana.
Nie spotkałam się z miłym potraktowaniem, a raczej warczeniem i znudzonym wzdychaniem. Nie wiem jak jest w innych oddziałach. Ja byłam klientem na Niemcewicza i natykałam się za każdym razem na pewne 2 charakterystyczne starsze panie doradczynie w okularach. Nie polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sie pastuchom i innym kalim tworzy wspomnienia..

ja posiadam S III od lipca i bardzo polecam po jakimś czasie wcale nie wydaje się on taki duży a poza tym telefon to igiełka nie tnie się nic i jest baaardzo szybki polecam :P jedyny minus w nim to plastikowa obudowa


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sie pastuchom i innym kalim tworzy wspomnienia..

ognisko lepsze...

a tak serio to moze naprawde by to zrobic ,tylko ze juz mrozy so potenzne >L (

ktośiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sie pastuchom i innym kalim tworzy wspomnienia..

Akkka
Wydechy naprawia gość na Senatorskiej (pomiędzy Placem Zielonym a Sikorskiego)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sie pastuchom i innym kalim tworzy wspomnienia..

Tu masz wspaniały wybór: http://www.matopat24.pl/przylepce.html,326_381,0

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sie pastuchom i innym kalim tworzy wspomnienia..

Jak się pośpieszysz to jeszcze się załapiesz na wycieczkę do skansenu w Ciechanowcu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sie pastuchom i innym kalim tworzy wspomnienia..

Gdzie znajdę aktualny rozkład jazdy bo na stronie MPK niestety jest stary rozkład?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sie pastuchom i innym kalim tworzy wspomnienia..

Macie może namiary na jakąś firmę która zajmowała by się doprowadzaniem do porządku zarośniętych łąk ? Chodzi mi o wycięcie chaszczy i krzaków i wyrównanie terenu . Numer telefonu jakiś albo adres bo w internecie nic nie ma



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sie pastuchom i innym kalim tworzy wspomnienia..

Skansen Travel z Nowogrodu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sie pastuchom i innym kalim tworzy wspomnienia..

trochę podróżuję, polecę biuro, z którego zawsze korzystam

Acapulco Travel na Starym Rynku, maja wszystkich touroperatorów, więc więcej ofert Ci zaproponują. Można napisać maila-odpowiedzą



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sie pastuchom i innym kalim tworzy wspomnienia..

ale temat dotyczy PKO BP, a nie pozostałych banków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sie pastuchom i innym kalim tworzy wspomnienia..

Dyskusja, która się ostatnio odbyła w ratuszu na temat tego czy modernizować i przebudowywać stację paliw przy ulicy Wiejskiej przypomina jako żywo tę zamieszczoną w poniższym linku:

http://www.youtube.com/watch?v=grfGC-t5-JM

No i jak w tym kraju ma być dobrze... :)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sie pastuchom i innym kalim tworzy wspomnienia..

Jasiek w nocy ma być +6 stopni :) Gdzie te mrozy? :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org