czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
I znów pozwano za oszczerswo TVN

no to wypad na allegro a nie tu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I znów pozwano za oszczerswo TVN

podnosze ten temat bo jest nadal aktualny i jezeli czyta go ktoś to niech się wypowie w tej sprawie

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I znów pozwano za oszczerswo TVN

Czytam i czytam posty osob skazujacych tego chłopaka juz najlepiej na śmierć, ale jesli ktos jechał choc raz od strony Czarnocina to wie ze jesli skreca obojetnie nawet wiekszy samochód w lewo to jadacy od Wizny skrecajacy rowniez w lewo nie widzi jadacych prosto lub w prawo pojazdów, te skrzyzowanie własnie ma to do siebie ze jest tak zrycie skonstrułowane i nie ma dnia zeby nie doszlo tam do kolizji lub wypadku...Wiem bo jezdze tamtedy codziennie. A co do chłopaka watpie ze chcial specjlanie zabic tego człowieka to był poprostu nieszczesliwy wypadek i słowo zabójstwo jest tu całkiem nie na miejscu. W takim razie jak nazywa sie ktos kto kogos zabija z premedytacja? Przykro mi bardzo z powodu śmierci tego mezczyzny-nieszczesliwy wypadek to wszystko. I zeby było to takie proste to policja nie szukałaby świadkow wypadku wiec nie wiecie czyja była do konca wina... Moze chłopak po zmianie świateł na żółte zjezdzal ze skrzyzowania? a widzacy motocyklista zmiane świateł myslal ze przeleci na żóltym? a motor przyspiesza znacznie szybciej niz samochód...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I znów pozwano za oszczerswo TVN

liepiej niz lomzy napewno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I znów pozwano za oszczerswo TVN

I może lepiej policja niech zajmie sie wydawaniem nad kims wyroku...a ten chłopak i tak ma zycie zmarnowane cały czas bedzie miał na sumieniu ze ktos przez niego nie zyje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I znów pozwano za oszczerswo TVN

witam, posiadam tusz do roznego rodzaju drukarek hp orginalny , jesli ktos byłby zainteresowany prosze pisać , co do ceny napewno sie dogadamy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I znów pozwano za oszczerswo TVN

...kilka lat tam tankuję - jak dotąd nie było żadnych problemów z ON...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I znów pozwano za oszczerswo TVN

Ja jeżdzę. Ale na zimę może sprzedam tan rowerek.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I znów pozwano za oszczerswo TVN

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I znów pozwano za oszczerswo TVN

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I znów pozwano za oszczerswo TVN

Żartujesz. Ksiądz na kazaniu mówił, że trzeba zegarki przyspieszyć o godzinę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I znów pozwano za oszczerswo TVN

Ja polecam gorąca firmę http://www.camvi.pl, świetni ludzie z zamiłowaniem i pasją podchodzący do tematu. Dają z siebie wszystko:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I znów pozwano za oszczerswo TVN

powiem wam, że spoko wyszedł ten filmik z przejazdu, taki klimatyczny he he...
brawo dla autorów.. wyglądamy na naprawdę konkretną ekipę... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I znów pozwano za oszczerswo TVN

Wiadomo, że kierunki (nie dopisałem).
Dzięki za odp

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org