piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
COVID dzieli Amerykę. Teksas i Missisipi bez masek, Kalifornia z obowiązkiem noszenia podwójnych

Mój brat sprzedaje króliki. Podaj maila to wyślę ci do niego numer telefonu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: COVID dzieli Amerykę. Teksas i Missisipi bez masek, Kalifornia z obowiązkiem noszenia podwójnych

W Kownatach choduje Pan, tylko same te duże na mięso i sprzedaje ludziom
664676467

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: COVID dzieli Amerykę. Teksas i Missisipi bez masek, Kalifornia z obowiązkiem noszenia podwójnych

Ty Brzęczek nie pajacuj tylko podawaj rozmiar i meila.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: COVID dzieli Amerykę. Teksas i Missisipi bez masek, Kalifornia z obowiązkiem noszenia podwójnych

to kuzwa czemu sie tak nienauczysz pisac. naucz sie tak mowic, jak ci to pasuje. powodzenia zycze i przyjemnej nauki.

beznadzieja



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: COVID dzieli Amerykę. Teksas i Missisipi bez masek, Kalifornia z obowiązkiem noszenia podwójnych

Mam 4 wolne miejsca w aucie,mogę zabrać bagaż,przesyłkę .Powrót do Olsztyna w Niedzielę 4.11.12 pod wieczór. Więcej info pod nr tel 509 06 -54 -78



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: COVID dzieli Amerykę. Teksas i Missisipi bez masek, Kalifornia z obowiązkiem noszenia podwójnych

no i widać moje światełko na zdjęciu :) Pogoda nie była zła i rękawiczki też były, ale kondycja już nie ta :( myślałem, że pod Polową to już nie wciągnę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: COVID dzieli Amerykę. Teksas i Missisipi bez masek, Kalifornia z obowiązkiem noszenia podwójnych

Mam małe pytanko , jakie warunki w miescie teraz panuja? chlapa na drodze czy mokro?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org