sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Poniemieckie kłamstwa i manipulacje

może ten gość od lustrzanki wyśle zdjęcia na maila, którego mu podałem, to zawsze jakaś pamiątka.... - wówczas umieszczę. A co do frekwencji, to dobre i to. Myślałem, że gorzej będzie przy tych warunkach, oby przetrzymać zimę.... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poniemieckie kłamstwa i manipulacje

ja również poprosze justyneczka25022@wp.pl
ja poprosze s :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poniemieckie kłamstwa i manipulacje

a czy wiecie w jakich godzinach jest aerobik na Wyszynskiego?Pracuje do pozna i interesuja mnie godziny po 20....i czy ewentualnie przy agrobiznesie jest fajnie i czy sa miejsca? Jesli ktos moglby, czy moge prosic o kontakt?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poniemieckie kłamstwa i manipulacje

i ja poproszę rozmiar m i s jamama_o@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poniemieckie kłamstwa i manipulacje

- stan minut z bonusu: wysyłamy SMS o treści ILE MINUT pod numer 901
- stan SMS/MMS-ów z bonusu: wysyłamy SMS o treści ILE SMS pod numer 901
- stan pakietu internetowego z bonusu: wysyłamy SMS o treści ILE INTERNET pod numer 901
- stan środków na koncie promocyjnym: wysyłamy SMS o treści ILE pod numer 1555

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poniemieckie kłamstwa i manipulacje

wyslij te fotki waldek27@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poniemieckie kłamstwa i manipulacje

a może cos ktoś poradzi jaki kupić

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poniemieckie kłamstwa i manipulacje

Zainteresowany ktoś kartą graficzną 1Gb Geforce ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poniemieckie kłamstwa i manipulacje

Wielu z nas dużo jeździ i sporo widzi. Prawda jest taka, że samochodów jest coraz więcej, kierowców też. Zarówno tych prowadzących 4 koła, 2 i więcej. Łamanie przepisów jest nagminne. I trudno często szukać winnych gdy się naocznie czegoś nie widziało.
Gdzie podziewa się tzw. zdrowy rozsądek? Gdzie wyobraźnia? Gdzie tzw. zasada ograniczonego zaufania?
Zbliżam się do skrzyżowania, nawet kiedy mam zielone, patrzę czy czasami ktoś się nie zagapił. Zbliżam się do przejścia, zwalniam rozglądam się, czy ktoś nie stoi, nie wbiegnie. Traktujmy każdy przejazd tak, jakby obok nas siedział ktoś kto nas ocenia za naszą jazdę, jakiś 'egzaminator'. Z czasem wejdzie to w krew. Poza tym, sprawa prędkości poruszona w tym poście ma wielkie znaczenie. Nawet gdy nam ktoś zajedzie, wymusi, to przy 50 km/h szanse na przeżycie są bardzo duże.
A dla tych, którzy krytykują przepisową jazdę:
To właśnie 'dzięki wam' mamy radary i bramki czasowe. To wy jesteście największym zagrożeniem dla ludzi, przed którymi całe życie, i dla tych, których dzieci zostają sierotami. To dzięki wam 'technika idzie do przodu' - za niedługi czas policjanta z radarem nie będzie. GPS montowany seryjnie powiadomi odpowiednie władze kiedy i gdzie jechaliście nieprzepisowo. Może co niektórzy się z tego będą śmiać, ale... zaczekajmy jeszcze kilka lat...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poniemieckie kłamstwa i manipulacje

podbijam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poniemieckie kłamstwa i manipulacje

GeForce Gigabyte GT 430 1GB ddr3 OC ,na gwarancji :-) Zapraszam chętnych :-) Dam gratis inne podzespoły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poniemieckie kłamstwa i manipulacje

temat uwazam za wyczerpany .

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poniemieckie kłamstwa i manipulacje

napewno ktos bedzie chcial jezdzic 2 x w tyg na komende itp itd.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poniemieckie kłamstwa i manipulacje

jestem osobą tak skrzywdzoną jak WY więc jeżeli to pomoże odszukajcie tą PANIĄ wyrazy wsółczucia trzymajcie się i nie odpuszczajcie gdyż tu nie chodzi o zemstę ,a o bezpieczeństwo ludzi, wszystkich to może spotkać każdego pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poniemieckie kłamstwa i manipulacje

Mój syn widział z okna szkoły całe zdarzenie jak samochód uderzał w motor. Reanimacja była dość szybko.Po zdjęciu kasku poszkodowany żył tylko miał trudności z oddychaniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poniemieckie kłamstwa i manipulacje

Nierozumiem komentarzy ludzi którzy nawet nie byli w miejscu wypadku, przeczytali tylko informacje na 4lomza i wydaje im sie że mogą krytykować, oceniać. Ludzie ogarnijcie się stała sie tragedia i w tej chwili nie chodzi o oskarżanie tylko albo pomoc w śledztwie albo zamilknijcie się ze zbędnymi komentarzami bo to da niczego nie prowadzi i nie pomaga ani kierowcy tego samochodu ani innym ludziom, których spotkały podobne rzeczy. Krew się gotuje czytając komentarze z poprzedniego postu na temat wypadku jacy to wszyscy sa mądrzy w tej sprawie. Wypadek drogowy może spotkać każdego- czy odrazu należy osobę, która przeżyła nazywać gówniarzem, zabójcą itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poniemieckie kłamstwa i manipulacje

Yyy matematyka wysiada - ilosc osob wyniosla pierwiastek szescienny z liczby 14014,952531 czyli w przyblizeniu jednak 24,11 osoby ;)

Dziwilio mnie ze nie chcieli pojezdzic jeszcze z pol godziny w koncu w kupie cieplej :D wystarczylo miec ze soba rekawiczki. Pogoda nie byla wcale zla!

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/935ba0b92f39df67.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poniemieckie kłamstwa i manipulacje

przy szkole powinien być monitoring, na skrzyżowaniu tez powinien być monitoring , proszę rozejrzeć sie na miejscu , może jakaś kamera uchwyciła ten tragiczny w skutkach wypadek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poniemieckie kłamstwa i manipulacje

ja tez karen17@op.pl

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poniemieckie kłamstwa i manipulacje

Też mogło tak być... Więc tym bardziej kto był świadkiem niech zgłosi się do policji. To na pewno byłoby ważne dla sumienia tego kierowcy.... Jeżeli policja ma jakieś wątpliwości i szuka świadków, to na pewno trzeba wyjaśnić i tylko policjanci mogą to zrobić. Mam nadzieję że zgłoszą się świadkowie. Przecież po 8 godzinie to skrzyżowanie jest pełne! A pierwszy post założyciela tematu zostawię bez dosadnego komentarza. Słowo zabójstwo jest wg mnie bardzo dużym nadużyciem. To tragiczny wypadek. Świadczy tez o kruchości naszego życia. A młodym ludziom zwłaszcza kierowcom niech uzmysłowi że życie (nasze , innych) to nie gra komputerowa. Nie ma już drugiego, trzeciego........życia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poniemieckie kłamstwa i manipulacje

Godziny:


pon.-pt.

06-21



sob.

07-19



niedz.

08-15



przepraszam bardzo te godz sa aktualne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poniemieckie kłamstwa i manipulacje

Czy ktoś korzystał z usług dr Ewy Pióro (Duo-Dent na Hipokratesa)? Jaka jest cena wizyty?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poniemieckie kłamstwa i manipulacje

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poniemieckie kłamstwa i manipulacje

Krótki film z masy krytycznej nagrany z roweru przez marecccki (pzdr), nieco zmieniony przeze mnie. Zapraszam do oglądania:
http://www.youtube.com/watch?v=jxR5McXQczo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poniemieckie kłamstwa i manipulacje

zabójstwo czy nie zabójstwo..świadkowie tego zdarzenia są napewno potrzebni do ustalenia takich faktów..

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poniemieckie kłamstwa i manipulacje

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poniemieckie kłamstwa i manipulacje

WPM pewnie już zrezygnował, bo droga w końcu otwarta LITOŚCI..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poniemieckie kłamstwa i manipulacje

Haha dokładnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poniemieckie kłamstwa i manipulacje

s.gradowski@interia.pl dla rekin'a w sprawie nr tel



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poniemieckie kłamstwa i manipulacje

Fajnie że przyjechało tyle osób :) Jest szansa że ruch masowy przetrwa zimę!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poniemieckie kłamstwa i manipulacje

Ja korzystałam i za białą plmobę jak wszędzie trzeba płacić, ale nie radze-ja chodziłam ona mi źle porobila i nie dosc ze jej zaplacilam to teraz musze chodzic do innej dentystki i jej poraz kolejny palcic bo mnie zeby bola! a jak do dr.Pióro zadzwonilam ze mnie bola to chciala mi wszystkie 4 kanalowo poleczyc-porazka! A inna mi poprawila i jest OK! i bez kanalu sie obeszlo!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poniemieckie kłamstwa i manipulacje

http://abantonino.blog.onet.pl - Poczytaj o zarabianiu na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poniemieckie kłamstwa i manipulacje

przezroczysty znaczy się czysty:)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poniemieckie kłamstwa i manipulacje

Dam 25 zł. :)

Ale bez gratisów:)bo z gratisami to tylko 15 :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poniemieckie kłamstwa i manipulacje

Wezmę za 55 zł bo to ta pewnie low profil więc wiadomo ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poniemieckie kłamstwa i manipulacje

dużo lepiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poniemieckie kłamstwa i manipulacje

noooo!
ja walonki nowe zakupiła!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poniemieckie kłamstwa i manipulacje

A co myślicie o firmie TAKO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poniemieckie kłamstwa i manipulacje

Misiaczku, spoko! {już chyba tak ja pisała?}
pół Łomży nie śpi, bo czeka do 3-ej, żeby zegarki przestawić!
zaraz zobaczysz, że w Twoim niewinnym temacie i PO-PIS się zacznie!
wyrazy współczucia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poniemieckie kłamstwa i manipulacje

Czy jesteś w pierwszym trymestrze ciąży? Jeżeli tak, to skonsultowałabym to jeszcze z jakimś lekarzem. Na ulotce jest napisane, że można przyjmować, jeżeli tak zaleci lekarz.Tu masz więcej informacji:
http://forum.kardiolo.pl/temat3676.htm

Dużo zdrowia i mniej nerwów Ci życze.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poniemieckie kłamstwa i manipulacje

Mylisz się Chelsea :-) karta nie jest low profile ;-) jest z tych większych :-) Zajmuję 2 sloty ;-) Wydałem prawie 300zł na nią! także słaba nie jest aż tak ;p Najnowsze gry mi na niej działają bez problemów :-) a grałem w Gta IV,Fifa 2011,2012,call of duty black ops i jej poprzednie części :-) jak i medal of honor i jej poprzednie części :) za takie śmieszne kwoty jakie podajecie to podziękuję ;p wolę trzymać ją w obudowie i korzystać z niej ;p Także dziękuję za wasze opinie ;-) Zamykam temat :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org